Základní škola T. G. Masaryka Blatná
Základní škola T. G. Masaryka Blatná
rozšířené vyhledávání
RSS

Kontakt

  1. Adresa: ZŠ T. G. MASARYKA
    tř. TGM 520
    388 01 Blatná
  2. Tel:

    +420 383 422 484

  3. IČO: 70872481
  4. Email ředitelky školy:

    Zdenka.Dvorakova@zstgmblatna.cz

  5. ID datové schránky: nc5mtaq

Výsledky soutěží

SOUTEŽE ŠKOLNÍHO ROKU 2021 - 2022

 

SOUTĚŽE ZŠ TGM BLATNÁ

ŠKOLNÍ ROK 2021 - 2022 

SOUTĚŽ

KOLO/
POŘADATEL

      ÚČASTNÍCI/VÍTĚZOVÉ

VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE

BOBŘÍK INFORMATIKY

Školní kolo Informatická soutěž pro žáky ZŠ  - katedra informatiky PF JČU
Č. Budějovice

KATEGORIE MLADŠÍCH ŽÁKŮ:
1. místo: Nela Kumherová 6. B
2. místo: Matěj Burda 6. A
3. místo: Jaroslav Brouček 7. A

KATEGORIE STARŠÍCH ŽÁKŮ:
1. místo: Matěj Kupar 9. A
2. místo: Vanesa Pekárková 8. B
3. místo: Erika Štěrbová 8. B

IT SLOT

1. kolo

 Soutěž informatických vědomostí
 SŠ výpočetní techniky Praha

1. místo: Zbyněk Hudeček 9. A – postup
                  do celostátního kola
2. místo:
Matěj Kupar 9. A
3. místo: Martin Slanec 8. A

2. kolo celostátní

33. – 39. místo: Zbyněk Hudeček 9. A

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

Školní kolo

Soutěž PřF a PF UP Olomouc

1. místo: Ondřej Čada 9. B
2. místo: Václav Karlík 9. B
3. místo: Matěj Machek 9. A
4. místo: Matěj Kupar 9. A
5. – 6. místo: Eva Vokrojová 8. A
                        Kateřina Klásková 9. B               

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

Školní kolo

MŠMT

1. místo: Matěj Kupar 9. A
2. místo: Martin Beneš 9. A
3. místo: Kateřina Klásková 9. B

Všichni postup do okresního kola

Okresní kolo Strakonice

13. místo: Matěj Kupar 9. A
16. místo: Martin Beneš 9. A

HLEDÁME NEJLEPŠÍHO MLADÉHO CHEMIKA

Školní kolo

FChT Univerzita Pardubice

1. místo: Ondřej Čada 9. B
2. místo: Matěj Kupar 9. A
3. místo: Martin Beneš 9. A

Krajské kolo
Č.  Budějovice

23. místo: Matěj Kupar – postup do regionálního kola
26. místo: Martin Beneš – postup do regionálního kola

Regionální kolo

14. místo: Matěj Kupar 9. A
20. místo: Martin Beneš 9. A

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

Školní kolo 

ČZU Praha/MŠMT

KATEGORIE D: 6. – 7. ročník
1. místo:
Marie Fialová 7. A
2. místo: Jiří Masák 7. B
3. místo: Kateřina Janečková 6. B

 

KATEGORIE C: 8. – 9. ročník
1. místo:
David Ochotný 8. A
2. místo: Kateřina Klásková 9. B
3. místo: Matěj Machek 9. A

Okresní kolo

DDM Strakonice/MŠMT

KATEGORIE 6. – 7. TŘÍD:
16. místo:
Kateřina Jeníčková 6. B
18. místo: Leontýna M. Fialová 7. A
 

KATEGORIE 8. – 9. TŘÍD:
7. místo:
David Ochotný 8. A

DEN ZEMĚ

Okresní kolo /

DDM STRAKONICE

KATEGORIE 4. – 5. TŘÍD:
8. místo:
Robert Mázdra, Tobiáš Oulehle – oba 5. A
KATEGORIE 6. – 7. TŘÍD:
19. místo: Tereza Drnková, Aneta Kotrbová – obě 7. A

KATEGORIE 8. – 9. TŘÍD:
6. místo:
David Ochotný, Martin Slanec – oba 8. A
12. místo: Zbyněk Hudeček, Matěj Machek – oba 9. A

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

Školní kolo

MŠMT

KATEGORIE Z 9:
1. místo:
Martin Beneš 9. A
2. místo: Kateřina Klásková 9. B
KATEGORIE Z 8:
1. místo: Vanesa Pekárková 8. B
2. místo: David Ochotný 8. A
3. – 4. místo: Čeněk J. Pernt 8. A
                         Martin Slanec 8. A

Okresní kolo Strakonice

MŠMT

KATEGORIE Z 9:
1. místo:
Martin Beneš 9. A
2. místo: Kateřina Klásková 9. B

KATEGORIE Z 8:
4. místo:
David Ochotný 8. A
5. místo: Vanesa Pekárková
6. místo: Martin Slanec 8. A
7. místo: Čeněk J. Pernt 8. A

Krajské kolo České Budějovice

19. – 25. místo: úspěšný řešitel:
Martin Beneš, 9. A

MATEMATICKÝ KLOKAN

Mezinárodní soutěž

MŠMT

Bez postupu

KATEGORIE CVRČEK – 2. – 3. TŘÍDA:

1. místo: Štěpán Jícha 3. A
2. místo: Tim Flandera 3. A
3. místo: Kateřina Linhartová 3. B
KATEGORIE KLOKÁNEK – 4. – 5. TŘÍDA:
1. místo: František Váňa 5. B
2. místo: Jakub Jukl 4. A
3. – 4. místo: Petr Týma 5. B
                         Lukáš Mařík 5. B
KATEGORIE BENJAMÍN – 6. – 7. TŘÍDA:
1. místo: Matěj šilhan – 7. A
2. místo: Adam Vaško 7. A
3. – 4. místo: Karolína Mašková 6. B
                         Leontýna Fialová 7. A
KATEGORIE KADET – 8. – 9. TŘÍDA:
1. místo: Martin Beneš 9. A
2. místo: Matěj Kupar 9. A
3. místo: Martin Slanec 8. A

FINANČNÍ GRAMOTNOST

Školní kolo

Global Money Week

KATEGORIE I: 1. stupeň ZŠ
1. místo:
Robert Mázdra 5. A, David Obleser 5. A, Ondřej Kuss 5. A

KATEGORIE II: 2. stupeň ZŠ
1. místo:
Karolína Karlíková 9. A: Lucie Maroušková  8. A, Pavel Reisinger 9. A

KRAJSKÉ KOLO

PROBĚHLO ONLINE

Postup do celostátního kola:
družstvo 5. A:
David Obleser, Robert Mázdra, Ondřej Kuss

CELOSTÁTNÍ KOLO

ČNB Praha

Úspěšná prezentace:
družstvo 5. A: David Obleser, Robert Mázdra, Ondřej Kuss

OLYMPIÁDA Z NĚMECKÉHO JAZYKA

Školní kolo

Goethe Institut / MŠMT

KATEGORIE 8. – 9. ročník:

1. místo: Eva Vokrojová 8. A
2. místo: Veronika Koubková 8. A
3. místo: Agáta Sýbková 9. A

Okresní kolo Strakonice

6. místo: Eva Vokrojová 8. A
9. místo: Natálie Koubková 8. A

OLYMPIÁDA Z ANGLICKÉHO JAZYKA

Školní kolo

NIDM MŠMT

KATEGORIE 6. – 7. ROČNÍK:
1. místo:
Monika Tesková 7. B
2. místo: Nela Kumherová 6. B
3. místo: Anna Krýdová 7. A

KATEGORIE 8. – 9. ROČNÍK:
1. místo:
Lucie Krůtová 9. A
2. místo: Lucie Maroušková 8. A
3. místo: Matěj Kupar 9. A

Okresní kolo Strakonice

KATEGORIE 6. – 7. ROČNÍK:
9. místo:
Monika Tesková 7. B

KATEGORIE 8. – 9. ROČNÍK:
4. – 5. místo: Lucie Krůtová 9. A

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V RUSKÉM JAZYCE

Školní kolo

MŠMT

1. místo: Lucie Krůtová 9. A
2. místo: Inessa Reisingerová 9. A
3. místo: Jan Merhaut 9. B

Okresní kolo

NEBYLO VYHLÁŠENO – postup rovnou do kola krajského

Krajské kolo České Budějovice

2. místo: Lucie Krůtová 9. A

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

Školní kolo

PřF UK / MŠMT

KATEGORIE 6. ROČNÍK:
1. místo:
Marie Masáková 6. B
2. místo: Eliška Smetanová 6. A
3. místo: Kateřina Jeníčková 6. B

KATEGORIE 7. ROČNÍK:
1. místo:
Jaroslav Brouček 7. A
2. místo: Dominik Horvát 7. A
3. místo: Leontýna Fialová 7. A

KATEGORIE 8. – 9. ROČNÍK:
1. místo:
Ondřej Štěpánek 9. A
2. místo: Matěj Kupar 9. A
3. místo: Vojtěch Mikeš 9. A

Okresní kolo

 

KATEGORIE 6. ROČNÍK:

13. místo: Kateřina Jeníčková 6. B
15. místo: Eliška Smetanová 6. A
KATEGORIE 7. ROČNÍK:
15. místo: Jaroslav Brouček 7. A
17. místo: Leontýna Fialová 7. A
KATEGORIE 8. A 9. ROČNÍK:

4. místo: Matěj Kupar 9. A – postup do krajského kola
8. místo:
Vojtěch Mikeš 9. A

Krajské kolo

Online forma

KATEGORIE 8. – 9. ROČNÍK
24. místo: Matěj Kupar 9. A

EKONOMICKÁ OLYMPIÁDA

Školní kolo
INEV

1. místo: Zbyněk Hudeček 9. A
2. místo: Ondřej Čada 9. B
3. místo: Kristýna Jurčáková 9. A

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE

Školní kolo

NIDM MŠMT

KATEGORIE I.: 8. – 9. ročník

1. – 2 místo: Lucie Maroušková 8. A
                       Eva Vokrojová 8. A
3. místo: Veronika Koubková 8. A

Okresní kolo Strakonice

13. – 16. místo: Veronika Koubková 8. A
17. – 19. místo: Lucie Maroušková 8. A

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA

Školní kolo

NPI ČR

KATEGORIE I. 8. – 9. ročník

1. místo: Václav Karlík 9. B
2. místo: Matěj Kupar 9. A
3. místo: Martin Slanec 8. A

Okresní kolo Strakonice

12. – 13. místo: Matěj Kupar 9. A
18. místo: Václav Karlík 9. B

FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA

Školní kolo

MŠMT

1. místo: David Ochotný 8. A
2. místo: Vanesa Pekárková 8. B
                  Martin Slanec 8. A

Okresní kolo Strakonice

3. místo: David Ochotný 8. A
4. místo: Vanesa Pekárková 8. B
9. místo: Martin Slanec 8. A

DEN ZEMĚ

Okresní kolo /

DDM STRAKONICE

KATEGORIE 4. – 5. TŘÍD:
8. místo:
Robert Mázdra, Tobiáš Oulehle – oba 5. A
KATEGORIE 6. – 7. TŘÍD:
19. místo:Tereza Drnková, Aneta Kotrbová – obě 7A

KATEGORIE 8. – 9. TŘÍD:
6. místo:
David Ochotný, Martin Slanec – oba 8. A
12. místo: Zbyněk Hudeček, Matěj Machek – oba 9. A

PUTOVÁNÍ VODNÍKOVOU KRAJINOU

OKRESNÍ SOUTĚŽ MĚSTA STRAKONICE

CELKEM 10 KOL – VÝHERCI:

1. kolo: Jana Hájková 9. A
2. kolo: Tereza Drnková 7. B
4. kolo: Karolína Dudová, Aneta Kotrbová – obě 7. A
5. kolo: Lucie Singerová 8. A
6. kolo: Jakub Macháček 8. B
7. kolo: David Ochotný 8. A
9. kolo: Matěj Machek 9. A

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE

PODZIMNÍ ATLETIKA

Oblastní sportovní soutěž škol Blatenska
(TGM Blatná)

KATEGORIE MLADŠÍCH ŽÁKŮ:
skok vysoký: 1. místo: Vojta Vlk 7. B
                        2. místo: Vojtěch Pivnička                                                                       7.B
skok daleký: 1. místo: Vojta Vlk 7. B    
                       3. místo: Petr Thorovský 7. A
běh 60 m: 1. místo: Vojtěch Pivnička 7. B
                   2. místo: Vojta Vlk 7. B
                   3. místo: Jakub Matějka 7. B
běh 1 000m: 1. místo: Jaroslav Brouček                                                                        7.A
                       2. místo: Jakub Matějka 7. B
štafeta 4x60 m: 1. místo: Jakub Matějka,
                              Jakub Kupar – oba 7. B,
                              Petr Thorovský, Jaroslav
                              Brouček – oba 7. A
KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:
štafeta 4x60 m: 1. místo: Anežka Seidlová, Barbora Zachová, Alžběta Kussová – všechny 7. A,  Adriana Fürstová – 7. B 

KATEGORIE STARŠÍ ŽÁCI:
skok vysoký: 1. místo: Václav Boukal 9. B
                                         Luboš Šimeček 8.B
skok daleký: 1. místo: Martin Beneš 9. A
                       3. místo: Jan Merhaut 9. B
běh 60 m: 1. místo: Martin Beneš 9. A
                   2. místo: Luboš Šimeček 8. B
                     3. místo: Václav Boukal 9. B
běh 1 500 m:1. místo: Luboš Šimeček  
 3.místo: Miroslav Vaněček 9B                                       
vrh koulí: 3. místo: Václav Boukal 9. B
štafeta 4x60 m: 1. místo: Martin Beneš, Vít
                             Pechr – oba 9. A, Alexandr
                             Horvát, Jan Merhaut – oba
                              9. B

KATEGORIE STARŠÍ ŽÁKYNĚ:
skok vysoký: 3. místo: Anežka Hamplová 9. A
běh 800 m: 2. místo: Agáta Sýbková 9. A
štafeta 4x60 m: 1. místo: Agáta Sýbková,
                              Kateřina Holmanová,
                              Anežka Hamplová –
                              všechny 9. A, Linda
                              Lehečková – 8. A

Mc DONALD´S CUP

OKRESNÍ FINÁLE

Strakonice

KATEGORIE 4. – 5. ROČNÍK:
9. místo družstvo:
Adam Voříšek 4. A, Jiří Mls, Matyáš Voříšek, Ondřej Kuss, Robert Mázdra – všichni 5. A, Adam Bolina, Lukáš Mařík, Petr Týma, Ondřej Podsklan, Martin Zitko, Jan Mývalt  – všichni 5. B

KATEORIE 2. – 3. ROČNÍK:
3. místo družstvo:
Ota Řebřina, Ondřej Šilhavý – oba 2. A;  Jáchym Podlešák, Ondřej Mývalt, Jan Ďulík – všichni 3. A;  Václav Šimánek, Jáchym Vokáč, Vojtěch Hlaváč – všichni 3. B

POHÁR ROZHLASU

OKRESNÍ KOLO BLATNÁ

ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ

KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁCI:
1. místo a postup do krajského kola družstvo:

Jaroslav Brouček, Kryštof Sýbek, Petr Thorovský – všichni 7. A;  Jakub Kupar, František Červený, Vojtěch Pivnička,, Vojta Vlk – všichni 7. B
KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:
7. místo družstvo:
KATEGORIE STARŠÍ ŽÁCI:
5. místo družstvo:
KATEGORIE STARŠÍ ŽÁKYNĚ:
5. místo družstvo:

KRAJSKÉ KOLO TÁBOR

ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ

4. místo družstvo:
 
Jaroslav Brouček, Kryštof Sýbek, Petr Thorovský – všichni 7. A;  František Červený, Jakub Kupar, Vojtěch Pivnička, Vojta Vlk, Jakub Matějka – všichni 7. B

FLORBALOVÝ TURNAJ

Okresní soutěž Strakonice

3. místo družstvo: Filip Málek, Adam Voříšek – oba 4. A;  Tobiáš Oulehle, Jiří Mls – oba 5.A;  Jonáš Šimůnek, Petr Týma, Adam Bolina, Lukáš Mařík, Ondřej Podsklan, František Váňa, Martin Zitko – všichni 5. B

TALENTOVÉ  SOUTĚŽE

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ  SBĚRNÝ DVŮR

TS Blatná
(Den otevřených dveří)

1. místo: Tim Flandera 3. A
2. místo: Nela Tůmová 3. A

PF 2022

Školní soutěž o nejlepší PF

1. místo: Sofie Vrbová 4. A

JIHOČESKÝ ZVONEK

Školní kolo

DDM Strakonice

Postup do okresního kola:
Liliana Flachsová 4. B
Aurelie Šebestová 4. B
Anežka Hrubá 5. B
Kateřina Toufarová 7. A
Anna Krýdová 7. A
Tereza Chourová 8. B

Okresní kolo

DDM Strakonice

KATEGORIE PRVNÍ:
1. místo:
Anežka Hrubá 5. B
                 Aurelie Šebestová 4. B
2. místo: Liliana Flachsová 4. B

DRUHÁ KATEGORIE:
2. místo:
Anna Krýdová 7. A
3. místo: Kateřina Toufarová 7. A

ČTVRTÁ KATEGORIE:
1. místo:
Tereza Chourová – postup do krajského kola

Krajské kolo
DDM Strakonice

2. místo: Tereza Chourová 8. B

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

Školní kolo

DDM Strakonice

KATEGORIE 2. – 3. ROČNÍK:
postup do okresního kola:

Karel Váňa 2. B
Anna Fořtová 3. B
KATEGORIE 4. – 5. ROČNÍK:
postup do okresního kola:

Lenka Tetourová 4. A
Tobiáš Oulehle 5. A

KATEGORIE 6. – 7. ROČNÍK:
postup do okresního kola:

Petra Cmuntová 6. B
Anna Krýdová 7. A
KATEGORIE 8. – 9. ROČNÍK:
postup do okresního kola:

Kateřina Holmanová 9. A
Kateřina Klásková 9. B

Okresní kolo Strakonice

KATEGORIE 2. – 3. TŘÍD:
Ocenění:  Karel Váňa 2. B

TANČÍ CELÁ ŠKOLA ČT PRAHA 
celostátní soutěž
9. místo skupina třídy 2. A:
Natálie Baťková, Štěpán Bolina, Albert Kohout, Kryštof Krejčí, Tereza Lehečková, Šimon Mach, Veronika Mašková, Markéta Matějková, Janek Pangrác, Štěpánka Řezáčová, Ondřej Šilhavý, Mikuláš Šimůnek, Sofie Šornová, Vojtěch Tvrdý, Nikola Týmová, Stela Vohryzková, Julie Zachová, Eliška Zelenková

OSTATNÍ SOUTĚŽE

OČMS
(Ochrana člověka za mimořádných situací)

Školní soutěž II. stupně

KATEGORIE 6. – 7. ROČNÍK:
1. místo družstvo:
7. B:
František  Červený, Vojtěch Pivnička,
         Filip Červenka, Jiří Masák, Jakub
         Matějka, Vojtěch Navrátil
2. místo družstvo:
6. B:  
Jan Čadek, Jakub Prokop, Karolína
          Mašková, Kateřina Janečková, Karla
          Štvánová, Viktorie Ředinová
3. místo družstvo:
7. A: 
Marie L. Fialová, Eliška Vilítová, Alžběta
         Kussová, Dominik Horvát, Michal Kříž

KATEGORIE 8. – 9. ROČNÍK:
1. místo družstvo:
8. A:
Martin Slanec, Tomáš Pechr, Vojtěch
         Dokoupil, Filip Hucek, Matyáš
         Procházka, Miroslav Šilha, David
         Ochotný
9. B: Filip Lážnovský, Taras Ruchka, Aleš
         Málek

2. místo družstvo:
9. B:
Jaromír Pošta, Martin Suchý, Martin
         Kafka, Karel Čada, Václav Karlík

3. místo družstvo:
9. B:
Kristýna Bambasová, Ela Hořejší,
        Kateřina Klásková, Linda Vlková

 

 

 

DĚKUJEME VŠEM ŽÁKŮM A ŽÁKYNÍM ZA REPREZENTACI ŠKOLY V SOUTĚŽÍCH.

LOGO

 

SOUTĚŽE ŠKOLNÍHO ROKU 2020 - 2021 - ZDE

SOUTĚŽE ŠKOLNÍHO ROKU 2019 - 2020 - ZDE

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019      

SOUTĚŽE 2018 - 19 ZDE K PŘEČTENÍ

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

SOUTĚŽE 2017 - 18 ZDE K PŘEČTENÍ

 

 

LOGO

ZŠ TGM BLATNÁ