Základní škola T. G. Masaryka Blatná
Základní škola T. G. Masaryka Blatná
rozšířené vyhledávání
RSS

Kontakt

  1. Adresa: ZŠ T. G. MASARYKA
    tř. TGM 520
    388 01 Blatná
  2. Tel:

    +420 383 422 484

  3. IČO: 70872481
  4. Email ředitelky školy:

    Zdenka.Dvorakova@zstgmblatna.cz

  5. ID datové schránky: nc5mtaq

Kontakty

Pevná linka: 383 422 484

Ředitelka školy

Mgr. Zdenka Dvořáková
tel.: 383 422 484 , 778 884 461
email: Zdenka.Dvorakova@zstgmblatna.cz

Výchovná poradkyně

Mgr. Blanka Posavádová
tel.: 383 422 484
email: Blanka.Posavadova@zstgmblatna.cz

 

Učitelé

Lenka.Bartova@zstgmblatna.cz

Monika.Benesova@zstgmblatna.cz

Pavla.Fousova@zstgmblatna.cz

Klara.Hulacova@zstgmblatna.cz

Denisa.Karesova@zstgmblatna.cz

Hana.Kubíková@zstgmblatna.cz

Jan.Kyznar@zstgmblatna.cz    

Ivana.Matejovicova@zstgmblatna.cz

Tereza.Ondruskova@zstgmblatna.cz 

Jana.Pekarkova@zstgmblatna.cz 

Lenka.Persinova@zstgmblatna.cz  

Blanka.Posavadova@zstgmblatna.cz

Petra.Regusova@zstgmblatna.cz

 

Vychovatelky ŠD

Mgr. Eva Křížková - ŠD I. 
tel. 778 773 174
email: Eva.Krizkova@zstgmblatna.cz

Anna Čadková - ŠD II.
tel. 778 881 947
email: Anna.Cadkova@zstgmblatna.cz

Dana Pilná - ŠD III.
tel. 778 884 464
Dana.Pilna@zstgmblatna.cz

Bc. Dagmar Holínová - ŠD IV. 
tel. 778 539 746
email: Dagmar.Holinova@zstgmblatna.cz 

 

Hospodářka

Jana Simandlová
tel.: 383 422 484
Jana.Simandlova@zstgmblatna.cz

Účetní

Ivana Müllerová
tel.: 383 422 484
Ivana.Mullerova@zstgmblatna.cz

 

Zástupkyně ředitelky školy

Mgr. Dana Houzarová
tel.: 383 422 484;  778 884 462
email: Dana.Houzarova@zstgmblatna.cz 

Metodik prevence

Mgr. Ondřej Kočovský
tel.: 383 422 484
email: Ondrej.Kocovsky@zstgmblatna.cz

 


Ludmila.Ruzickova@zstgmblatna.cz

Hana.Triskova@zstgmblatna.cz

Vera.Uriankova@zstgmblatna.cz

Vera.Vitakova@zstgmblatna.cz

Pavel.Vokroj@zstgmblatna.cz

Stanislava.Vokrojova@zstgmblatna.cz

Eva.Vonaskova@zstgmblatna.cz

Jaroslav.Vorisek@zstgmblatna.cz

Eva.Wachtlova@zstgmblatna.cz

Martina.Zachova@zstgmblatna.cz

Dominika.Zelenkova@zstgmblatna.cz

Miroslav.Zika@zstgmblatna.cz

 

 

 

Zuzana Voračková - ŠD V.
tel.778 538 680
email: Zuzana.Vorackova@zstgmblatna.cz

Jana Havlenová - ŠD VI.
tel. 778 535 679
email: Jana.Havlenova@zstgmblatna.cz

Mgr. Lenka Bártová - ŠD VII. 
tel. 778 535 677
email: Lenka.Bartova@zstgmblatna.cz



 

 

Školní jídelna

vedoucí: Květoslava Holmanová
tel.: 383 422 533
skolnijidelna@zstgmblatna.cz

Školník

Miroslav Vazač
tel.: 778 884 501

Kontakty

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

ZŠ TGM BLATNÁ