Základní škola T. G. Masaryka Blatná
Základní škola T. G. Masaryka Blatná
rozšířené vyhledávání
RSS Mapa webu

Kontakt

  1. Adresa: ZŠ T. G. MASARYKA
    tř. TGM 520
    388 01 Blatná
  2. Tel:

    +420 383 422 484

  3. IČO: 70872481
  4. Email ředitelky školy:

    Zdenka.Dvorakova@zstgmblatna.cz

  5. ID datové schránky: nc5mtaq
Základní škola T. G. Masaryka Blatná

2016 - 2017

SOUTĚŽE ZŠ TGM BLATNÁ – ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

SOUTĚŽ, KATEGORIE, ÚČASTNÍCI/VÍTĚZOVÉ

VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE

ŠKOLNÍ KOLO
PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

KATEGORIE KADET

KATEGORIE 8. + 9. ROČNÍK
1. místo:  Denisa Rakovanová 8. tř
2. – 3. místo:  Vítek Říha 8. tř., Ondřej Bauš 8. tř.

LOGICKÁ OLYMPIÁDA

ZÁKLADNÍ KRAJSKÉ  KOLO

II. stupeň
1. místo: Luboš Severin 9. tř. 
2. místo: Hedvika Machovcová7.A
3. místo: Luboš Lis 8. tř.

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE

ŠKOLNÍ KOLO
8. A 9. ROČNÍKŮ

  • 1. místo: Sabina Kumherová 8. tř. – postup do okresního kola
  • 2. místo: Luboš Severin 9. tř. – postup do okresního kola
  • 3. místo: Kristýna Staňková 8. tř.

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA

ŠKOLNÍ KOLO
8. A  9. ROČNÍKŮ

  • 1. místo: Filip Cheníček  8. tř.  – postup do okresního kola
  • 2. místo: Helena Pancová  8. tř. – postup do okresního kola
  • 3. místo: Kristýna Staňková 8. tř. – postup do okresního kola

PYTHAGORIÁDA

ŠKOLNÍ KOLO 5. – 8. ROČNÍK

5. ROČNÍK

  • 1. místo: Tomáš Fišer 5.B
  • 2. – 3. místo: Lukáš Kareš 5.B, Adolf Voračka 5.A

6. ROČNÍK:

  • 1. místo: Jan Jakubec 6. tř.
  • 2. místo: Jiří Čadek 6. tř.
  • 3. místo: Matyáš Červenka 6. tř.

7. ROČNÍK:
1.– 2. místo: Lucie Vokurková 7.A  , Jan Lepič 7.B

8. ROČNÍK:

  • 1. místo: Matěj Mužík 8. tř.
  • 2. – 3. místo: Filip Cheníček 8. tř., Vítek Říha 8. tř.

MLADÝ CHEMIK

ŠKOLNÍ KOLO

  • 1. místo: Luboš Severin 9. tř
  • 2. místo: Jaroslav Čadek 9. tř.
  • 3. místo: Antonia Pokorny 9. tř.

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

ŠKOLNÍ KOLO

KATEGORIE Z 5

  • 1. místo: Tomáš Fišer – postup do okresního kola

KATEGORIE Z 7

  • 1. místo: Jan Lepič 7. B
  • 2. místo: Lucie Vokurková – 7. A

MATEMATICKÝ KLOKAN

ŠKOLNÍ KOLO MEZINÁRODNÍ MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

KATEGORIE CVRČEK: 2. – 3. ročník

  • 1. místo:  Valerie Pancová 3. B
  • 2. místo:  Martin Slanec 3. A
  • 3. místo:  Eva Vokrojová 3. A

KATEGORIE KLOKÁNEK: 4. – 5. ročník

  • 1. místo: Matěj Machek 4. A                        
  • 2. místo: Vít Pechr 4. A
  • 3. místo: Adolf Voračka 5. A

KATEGORIE BENJAMÍN: 6. – 7. ročník

  • 1. místo: Ondřej Drnek 7. A
  • 2. místo: Lucie Vokurková 7. A
  • 3. místo: Vojtěch Bláha 7. B

KATEGORIE KADET: 8. – 9. ročník

  • 1. místo:  Luboš Severin 9. tř.
  • 2. místo:  Josef Kratochvíl 9. tř.
  • 3. místo:  Filip Cheníček 8. tř.

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

KATEGORIE A, 6. ROČ.

  • 1. místo: Ema Mlsová 6. tř. – postup  do okresního kola
  • 2. místo:  Pavel Prančl 6. tř.
  • 3. místo:  Matyáš Prokopius 6.tř.

KATEGORIE B, 7. ROČNÍK

  • 1. místo:  Jan Lepič 7. B – postup do  okresního kola
  • 2. místo:  Daniel Žid 7. A
  • 3. místo:  Lucie Vokurková 7. A

KATEGORIE C

8. – 9. ROČNÍK

  • 1. místo: Filip Cheníček  8. tř.  – postup do okresního kola
  • 2. místo:  Vítek Říha 8. tř.
  • 3.místo:  Denisa Rakovanová .tř.

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

ŠKOLNÍ KOLO

KATEGORIE D

  • 1. místo: Jan Lepič 7. B – postup
  • 2. místo: Matyáš Červenka 6. tř. – postup  do okresního kola
  • 3. místo: Lucie Vokurková 7. A

KATEGORIE C

  • 1. místo: Matěj Mužík 8. tř. – postup  do okresního kola
  • 2. místo: Sabina Kumherová – postup do okresního kola
  • 3. místo: Luboš Severin 9. tř.

JIHOČESKÝ ZVONEK

ŠKOLNÍ KOLO

POSTUP DO OKRESNÍHO KOLA:

I. KATEGORIE

  • Eva Thorovská 5. A
  • Eliška Dvořáková 5. A
  • Nela Hanzlíčková 5. A

II. KATEGORIE

  • Aneta Nechybová 7. A
  • Anežka Bolinová 7. A

IV. KATEGORIE

Jaroslav Čadek 9. tř.

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V AJ

ŠKOLNÍ KOLO

I. KATEGORIE

  • 1. místo: Daniel Žid  7.A - postup do  okresního kola
  • 2. místo: Jakub Hájek 7.B
  • 3. místo: Jan Lepič 7.B, Daniel Žid 7.A

II. KATEGORIE

  • 1. místo: Antonia Pokorny 9. tř., Linda Vrbová 8. tř. -   postup do okresního kola
  • 2. místo: Oldřich Mařík 9. tř.
  • 3.místo: Denisa Rakovanová 8.tř.

SPELLING MASTER

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE V ANGLICKÉM HLÁSKOVÁNÍ

4. ROČNÍK

  • 1. místo: Martin Beneš 4. A
  • 2. místo: Jiří Mázdra 4. A
  • 3. místo: Vojtěch Mikeš 4. A

5. – 6. ROČNÍK

  • 1. místo: Lucie Mihalcová 5. A
  • 2. místo: Eliška Dvořáková 5. A
  • 3. místo: Eliška Hrabalová 6. tř.

FINANČNÍ GRAMOTNOST

ŠKOLNÍ KOLO

I. KATEGORIE

  • 1. místo: Kateřina Slavíčková 5. A
  • 2. místo: Anežka Klímová 5. B
  • 3. místo: Aneta Macháčková 5. A
  • 4. místo: Lukáš Kareš 5. B

II.KATEGORIE

  • 1. místo: Linda Vrbová 8. tř.
  • 2. místo:  Helena Pancová 8. tř.
  • 3. místo: Štěpán Pícha 9. tř.
  • 4. místo: Jaroslav Čadek 9. tř.

SAPERE – VĚDĚT, JAK ŽÍT

ŠKOLNÍ KOLO

I. KATEGORIE

  • 1. místo: Kateřina Slavíčková 5. A
  • 2. místo: Lucie Kubová 5. A
  • 3. místo: Andrea Batystová 5. B
  • 4. místo: Eliška Dvořáková 5. A

II. KATEGORIE

  • 1. místo: Nikola Malátová 8. tř.
  • 2. místo: Antonia Pokorny 9. tř.
  • 3. místo: Kristýna Staňková 8. tř.
  • 4. místo: Filip Cheníček 8. tř.

RYBÁŘSKÁ OLYMPIÁDA

ŠKOLNÍ KOLO

  • 1. místo: Jan Lepič 7. B
  • 2.  místo: Aleš Procházka 5. B
  • 3. místo: Matěj Mužík 8. tř.

IT SLOT

SOUTĚŽ
IT TECHNOLOGIÍ A MATEMATICKÝCH ZNALOSTÍ

3 000 účastníků

  • 217. místo: Helena Pancová 8. tř.
  • 272. místo: Lukáš Fišer 8. tř.

FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA

ŠKOLNÍ KOLO

  • 1. místo: Kristýna Staňková 8. tř. – postup  do okresního kola
  • 2. místo: Helena Pancová 8. tř.
  • 3. místo: František Slavíček 8. tř.
  • 4. místo: Kateřina Vaněčková 8.tř.

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

ŠKOLNÍ KOLO

I. KATEGORIE

Postup do okresního kola:

  • Daniel Vonášek 1. A
  • Štěpán Bulka 1. A
  • Anna Krýdová 2. A
  • Monika Tesková 2. B

II. KATEGORIE

Postup do okresního kola:

  • Martin Beneš 4.A
  • Matěj Machek 4.A

OKRESNÍ KOLO

OLYMPIÁDA V ČJ

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

  • 5. – 21. místo: Luboš Severin 8. tř.
  • 22. – 26. místo: Sabina Kumherová 8. tř.  

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

  • 18. místo: Filip Cheníček 8. tř.
  • 23. místo: Kristýna Staňková 8. tř.
  • 24. místo: Helena Pancová 8. tř.

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA
OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

KATEGORIE A

  • 7. místo: Ema Mlsová 6. tř.

KATEGORIE B

  • 5. místo: Jan Lepič 7. B

KATEGORIE C

  • 6. místo:  Filip Cheníček 8. tř.

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

KATEGORIE C

  • 13.  místo: Sabina Kumherová 8. tř.

KATEGORIE D

  • 8. místo: Matyáš Červenka 6. tř.
  • 10. místo: Jan Lepič 7. B

FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO

KATEGORIE F

  • 10. místo: Kristýna Staňková 7. B

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO

STRAKONICE

KATEGORIE Z6:

  • 15. místo: Tomáš Fišer 5. B

KATEGORIE Z7

  • 14.–15. místo:Jan Lepič 7. B
  • 19.–22. místo: Lucie Vokurková 7. A

DEN ZEMĚ

CEV PODSKALÍ STRAKONICE

KATEGORIE 4. – 5. TŘÍDA:

  • 3. místo: Martin Beneš, Matěj Machek – oba 4. A
  • 8. místo: Eliška Dvořáková, Kateřina Slavíčková – obě 5. A

KATEGORIE 6. – 7. TŘÍDA:

  • 3. místo: Matyáš Červenka, Tomáš Kapr – oba 6. tř.
  • 6. místo: Jan Jakubec, Pavel Prančl – oba 6. tř.

KATEGORIE 8. – 9. TŘÍDA:

  • 10. místo: Jaroslav Čadek, Luboš Severin – oba 9. tř.
  • 14. místo: Sabina Kumherová, Denisa Rakovanová – obě 8. tř.

JIHOČESKÝ ZVONEK

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

I. KATEGORIE

  • 2. místo:  Eliška Dvořáková 5. A
  • 3. místo: Nela Hanzlíčková 5. A

DOPRAVNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH CYKLISTŮ

OKRESNÍ KOLO

KATEGORIE 1 

  • 4. místo družstvo: Pavel Prančl, Tomáš Kapr, Ema Mlsová, Frederika Nuslová – 6. tř.

KATEGORIE 2

  • 5. místo družstvo: Jaroslav Čadek, Josef Kratochvíl – oba 9. tř. Nikola Vernerová, Simona Šulcová – obě 8. tř.

PUTOVÁNÍ FILMOVOU KRAJINOU

REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ STRAKONICKA

  • 1. místo: skupina 6. roč.:  Jan Jakubec, Frederika Nuslová, Tomáš Kapr, Matyáš Červenka, Eliška Králová, Pavel Ochotný, Ema Mlsová, Jana Svobodová, Pavel Prančl

V JEDNOTLIVÝCH KOLECH ZVÍTĚZILI:

  • Jan Jakubec, Frederika Nuslová, Tomáš Kapr, Matyáš Červenka, Eliška Králová

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V AJ

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

KATEGORIE I. A

  • 3. místo: Daniel Žid 7. A

KATEGORIE II. A

  • 10. místo: Linda Vrbová 8. tř.

SOUTĚŽ VEVERKY REZKY

OKRESNÍ SOUTĚŽ CEV PODSKALÍ STRAKONICE

KATEGORIE 4. ROČNÍK

  • 1. místo: Matěj Machek 4. A
  • 8. –9. místo: Vojtěch Mikeš 4. A
  • 14.– 18. místo: Karel Čada 4. A

SAPERE – VĚDĚT, JAK ŽÍT

OKRESNÍ KOLO KORESPONDENČNÍ SOUTĚŽE – ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

I. KATEGORIE – 5. ROČ.

  • 1. místo: Lucie Kubová, Kateřina Slavíčková, Eliška Dvořáková – postup do krajského kola

KDO UMÍ, UMÍ

OKRESNÍ SOUTĚŽ CEV STRAKONICE

KATEGORIE 5. TŘÍD:

  • 3. místo: Aleš Procházka 5. B

KATEGORIE 6. TŘÍD:

  • 3. místo: Matyáš Červenka 6. tř.
  • 5. místo: Matyáš Prokopius 6. tř.

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

Čestné uznání:

  • Daniel Vonášek 1. A

FITKONTO

INTERNETOVÁ SOUTĚŽ V RÁMCI KRAJE

Ocenění:

  • ocenění kolektiv žáků 5. B

KRAJSKÉ KOLO

LOGICKÁ OLYMPIÁDA

KRAJSKÉ  KOLO KORESPONDENČNÍ

II. stupeň – celkem 1484 soutěžících

  • 183. místo: Luboš Severin 9. tř.
  • 310. místo: Hedvika Machovcová 7. A
  • 543. místo: Luboš Lis 8. tř.

MLADÝ CHEMIK

2. KOLO PRAHA

  • 224. místo:  Pokorny Antonia 9.tř.

KRAJSKÉ KOLO ZEMĚPISNÉ SOUTĚŽE

EUROREBUS

KATEGORIE ZŠ O1  - 7. ročník

  • 9. místo: družstvo 7. A: Daniel Žid, Lucie Vokurková, Pavel Říha
  • 23. místo: družstvo 7. B:
  • Adam Bulka, Dan Vondruška, Vojtěch Bláha

KATEGORIE ZŠ 02 – 8. + 9. ročník

  • 17. místo družstvo 8. tř: Filip Cheníček, Denisa Rakovanová, Vít Říha

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE

PODZIMNÍ ATLETIKA

OBLASTNÍ SOUTĚŽ ŠKOL BLATENSKA

1. místo  - celkem 6x

  • Anežka Bolinová 7. A – běh 600m, skok vysoký
  • Ondřej Drnek  7. A – běh 60 m, 800 m
  • Ondřej Krátký – skok vysoký
  • štafeta 4 x 60 m ml žákyně: Martina Severinová, Lucie Vokurková, Adéla Ptáčníková, Anežka Bolinová – všechny 7.A
  • štafeta 4 x 60 m ml. žáci: Ondřej Drnek, Adam Bulka, Jakub Bízek – 7. A, Rudolf Ďorď – 6. tř.
  • štafeta 4 x 60 m st. žáci: Daniel Souček, Jindřich Šipla, Lukáš Fořt, Patrik Janovský – všichni 9. tř.

2. místo  - celkem  5x

  • Patrik Janovský  9. tř. – běh 60 m
  • Jindřich Šipla 9. tř. – skok vysoký
  • František Machovec 7. A – skok vysoký
  • Andrea Skoupová 7. A – běh 600 m
  • Adéla Ptáčníková  7. A – skok daleký

3. místo  - celkem  9x

  • Patrik Janovský 9. tř. – skok daleký
  • Daniel Souček 9. tř., - skok vysoký
  • Lukáš Fořt  9. tř. - běh 60 m
  • František Machovec 7. A -  běh 60 m běh 1 000 m
  • Kateřina Vaněčková – 8. tř. – běh 800 m
  • Martina Severinová 7. A – běh 60 m
  • Tereza Navrátilová 7. B – skok daleký
  • Josef Kratochvíl 9. tř. – vrh koulí

VÁNOČNÍ LAŤKA

ZÁVODY VE SKOKU VYSOKÉM – SOŠ BLATNÁ

KATEGORIE DÍVKY:

  • 4. místo: Nikola Malátová 8. tř.
  • 5. místo: Linda Vrbová 8. tř.

KATEGORIE CHLAPCI:

  • 3. místo: Jindřich Šipla 9. tř.
  • 4. místo: Štěpán Pícha 9. tř.
  • 5. místo: Daniel Souček 9. tř.

MC DONALD´S CUP

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

kategorie 1. – 3. ročník

  • 1. místo + postup do krajského kola družstvo: Jaroslav Brouček, Kryštof Sýbek, Filip Paukner – všichni 2. A; Jan Valášek, Adam Vršťala, David Vršťala – všichni 2. B; Filip Hucek, Tomáš Říha, Filip Šimůnek – všichni  3. A;  Luboš Šimeček, Matyáš Matějka, Tomáš Skala – všichni  3. B,

kategorie 4. – 5. ročník

  • 14. místo družstvo: Anežka Hamplová, Agáta Sýbková, Jiří Mázdra, Matěj Kupar, Martin Beneš, Vojtěch Mikeš – všichni 4. A, Miroslav Vaněček – 4. B, Pavel Krátký,  Aleš Uhlíř, Martin Zeman – všichni 5. A

HOKEJBAL PROTI DROGÁM

OBLASTNÍ KOLO BLATNÁ

kategorie 1. – 3. ročník

  • 2. místo družstvo: David Ochotný, Filip Šimůnek, Lucie Maroušková, Miroslav Šilha – všichni 3. A Vojtěch Zitko, Luboš Šimeček, Matyáš Matějka, Tomáš Skala – všichni 3. B

kategorie 4. – 5. ročník

  • 1. místo a postup do krajského kola družstvo: Martin Beneš, Vojtěch Mikeš, Aneta Sýbková, Anežka Hamplová – všichni 4. A Miroslav Vaněček, Jakub Pichner - oba 4. B, Adolf Voračka, Prokop Říha, Filip Vrba – všichni 5. A Lukáš Kareš, Jan Jeníček – oba 5. B

kategorie 6. – 7. ročník

  • 3. místo a postup do krajského kola družstvo: Pavel Ochotný, Jiří Čadek – oba 6. tř., Jakub Matějka, Tomáš Fišer, Pavel Říha, Ondřej Drnek, Jaroslav Falta, Jakub Bízek – všichni 7. A Adam Bulka, Vojtěch Bláha, Daniel Vondruška – všichni 7. B

kategorie 8. – 9. ročník

  • 2. místo družstvo: Ondřej Bauš, Matěj Mužík, Matěj Paukner, Lukáš Fišer, Jakub Opava – všichni 8. tř. Jaroslav Čadek, Josef Kratochvíl, Tomáš Fořt, Lukáš Fořt, Daniel Souček, Štěpán Pícha, Luboš Severin – všichni 9. tř.

kategorie dívky 8. – 9. ročník

  • 1. místo družstvo: Martina Severinová, Lucie Vokurková, Tina Sedláčková – všechny 7.A Veronika Šímová, Andrea Fišerová – obě 7.B Kateřina Vaněčková, Simona Šulcová, Eliška Nedošínská, Linda Vrbová, Michaela Fořtová – všechny 8. tř. Veronika Forejtová, Andrea Hugrová, Eliška Hájková – všechny 9. tř.

HOKEJBAL PROTI DROGÁM

KRAJSKÉ KOLO PRACHATICE

KATEGORIE 4. – 5. ROČNÍK:

  • 2. místo družstvo: David Ochotný – 3.A – pohár pro nejlepšího brankáře turnaje;  Martin Beneš, Vojtěch Mikeš, Agáta Sýbková, Anežka Hamplová – všichni 4. A, Miroslav Vaněček, Jakub Pichner – oba 4.B,  Adolf Voračka, Filip Vrba – oba 5.A, Lukáš Kareš – 5.B

POHÁR ROZHLASU

OKRESNÍ LEHKOATLETICKÁ SOUTĚŽ V BLATNÉ

MLADŠÍ ŽÁCI:

nebylo medailového umístění

STARŠÍ ŽÁCI:

  • 3. místo: Josef Kratochvíl – 1 500 m

STARŠÍ ŽÁKYNĚ:

  • 3. místo: štafeta 4x 60 m – Veronika Forejtová, Andrea Hugrová – obě 9. tř., Kateřina Vaněčková, Linda Vrbová – 8.tř.

MALÁ KOPANÁ

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

6. místo družstvo:
Ondřej Krátký, Pavel Říha, Ondřej Drnek – všichni 7. A, Adam Bulka, Vojtěch Bláha – oba 7. B, František Slavíček, Ondřej Bauš, Matěj Mužík, Jakub Opava, Vítek Říha – všichni 8. tř.

MINIFOTBAL

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

11. místo družstvo:

Tomáš Fořt, Lukáš Fořt, Josef Kratochvíl, Štěpán Píchá, Daniel Souček, Jindřich Šipla – všichni 9. tř., Filip Cheníček, Jakub Opava, Kateřina Vaněčková – všichni 8. tř., Ondřej Krátký, Pavel Říha – oba 7. A

FLORBAL

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

kategorie ml. žákyň

7. místo družstvo:

Anežka Bolinová, Adéla Ptáčníková, Aneta Nechybová, Martina Severinová, Andrea Soukupová, Týna Sedláčková – všechny
7. A;  Andrea Fišerová – 7. B; Michaela Fořtová, Linda Vrbová, Nikola Malátová – všechny 8. tř.

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE kategorie ml. žáků

11. – 14. místo družstvo:

Ondřej Bauš, Vítek Říha, Matěj Mužík – oba 8. tř., Adam Bulka, Daniel Vondruška, Vojtěch Bláha – všichni 7. B, Ondřej Drnek, Jakub Matějka, Pavel Říha, František Machovec – všichni 7. A

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE kategorie st. žáků

11. – 14. místo družstvo:

Lukáš Fišer, Ondřej Bauš, Filip Cheníček – 8. tř., Daniel Souček, Štěpán Pícha, Václav Vachuška, Tomáš Fořt, Jaroslav Čadek, Josef Kratochvíl, Luboš Severin – všichni
9. tř.

COCA – COLA ŠKOLSKÝ POHÁR

1. KOLO - OBLASTNÍ KOLO KATOVICE

1. místo + postup do dalšího kola družstvo:
Daniel Souček,  Josef Kratochvíl, Tomáš Fořt, Lukáš Fořt, Štěpán Pícha, Jindřich Šipla – všichni 9. tř. Filip Cheníček, Jakub Opava, Vítek Říha -  Kateřina Vaněčková – 8. tř., Ondřej Drnek, Ondřej Krátký, Pavel Říha – všichni 7. A, Adam Bulka, Daniel Vondruška – oba 7. B

COCA – COLA ŠKOLSKÝ POHÁR

2. KOLO – PÍSEK

2. místo družstvo:

Ondřej Krátký, Ondřej Drnek, Pavel Říha – všichni 7. A; Adam Bulka, Daniel Vondruška – oba 7. B; Filip Cheníček, Jakub Opava, Vítek Říha – všichni 8. tř.; Jindřich Šipla, Štěpán Pícha, Lukáš Fořt, Tomáš Fořt, Daniel Souček – všichni 9. tř.

FLORBALOVÝ TURNAJ
K 50. VÝROČÍ ŠKOLY

ŠKOLNÍ SOUTĚŽ

KATEGORIE 3. – 4. ROČNÍK:

  • 1. místo:  družstvo „Zabijáci“ 3. B
  • 2. místo: družstvo „Bílí tygři“ 3. A
  • 3. místo: družstvo „Pakur“ 4. B

KATEGORIE 5. – 6. ROČNÍK:

  • 1. místo: družstvo „Les“ 5. A
  • 2. místo: družstvo „Indiáni“ 5. B
  • 3. místo: družstvo „Žraloci“ 6. tř.

ATLETICKÁ VŠESTRANNOST

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

  • 1. místo:  Filip Šimůnek 3. A
  • 2. místo:  Martin Beneš 4. A, Lukáš Kareš – 5. B

ŽABÁK ZŠ TGM

ŠKOLNÍ SOUTĚŽ PLAVECKÝCH ŠTAFET

KATEGORIE 1. – 2. ROČNÍK:

  • 1. místo štafeta: M. Šilhan, J. Brouček, A. Vaško – všichni 2. A
  • 2. místo štafeta: D. Vršťala, A. Vršťala, J. Kupar, J. Valášek – všichni 2. B
  • 3. místo štafeta: F. Paukner, M. Chaloupka, K. Sýbek, H. Šilhová – všichni 2. A

KATEGORIE 3. – 5. ROČNÍK:

  • 1. místo štafeta: L. Kareš, A. Procházka, T. Roubal  - všichni 5. B                                                     
  • 2. místo štafeta: A. Hamplová, A. Sýbková, L. Zdvořáčková, M. Beneš – všichni 4. A
  • 3. místo štafeta: A. Voračka,  M. Zeman,  H. Sedláček  - všichni 5. A                                      

KATEGORIE 6. – 7. ROČNÍK:

  • 1. místo štafeta: T. Fišer, J. Matějka, M. Ježek   - všichni 7. A                                                            
  • 2. místo štafeta: J. Hájek, A. Fišerová, K. Staňková   - všichni 7. B                                                   
  • 3. místo štafeta: D. Hugr, J. Štván, P. Ochotný, Z. Merhaut   - všichni 6. tř.                                   

KATEGORIE 8. – 9. ROČNÍK:

  • 1. místo štafeta: E. Nedošínská, S. Šulcová, L. Vrbová, K. Koppová- všechny 8. tř.                       
  • 2. místo štafeta: L. Severin, T. Fořt, D. Souček, Š. Pícha – všichni 9. tř.                                    
  • 3. místo štafeta: M. Mužík, O. Bauš, J. Opava, V. Říha- všichni 8. tř.                                                

ŠACHOVÉ SOUTĚŽE

ŠACHOVÝ TURNAJ JEDNOTLIVCŮ

OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

MLADŠÍ ŽÁCI:

  • 1. místo: Jan Valášek 2. B
  • 2. místo: Lukáš Kareš 5. B
  • 4. místo: Prokop Říha 5. A

STARŠÍ ŽÁCI:

  • 1. místo: Luboš Severin 9. tř.
  • 4. místo: Tomáš Fořt, 9. tř.
  • 5. místo: Lukáš Fořt 9. tř.

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV JIHOČESKÝCH ŠKOL

 ČESKÉ BUDĚJOVICE

MLADŠÍ ŽÁCI:

11. místo družstvo ve složení: Jan Valášek 2. B, Jiří Mázdra 4. A, Prokop Říha 5. A, Lukáš Kareš 5. B

STARŠÍ ŽÁCI:

11. místo družstvo ve složení: Luboš Severin, Lukáš Fořt, Josef Kratochvíl, Jaroslav  Čadek , Tomáš Fořt – všichni 9. tř.

ŠACHOVÝ TURNAJ JEDNOTLIVCŮ

VÁNOČNÍ TURNAJ ŠD

MLADŠÍ ŽÁCI

  • 1. místo: Lukáš Kareš 5. B
  • 2. místo: Prokop Říha 5. A
  • 3. místo: Jiří Mázdra 4. A

STARŠÍ ŽÁCI

  • 1. místo: Luboš Severin 9. tř.,
  • 2. místo: Josef Kratochvíl 9.  tř.
  • 3. místo: Lukáš Fořt 9. tř.

VÝTVARNÉ SOUTĚŽE

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ

SOUTĚŽ SDRUŽENÍ HASIČŮ OKRESU STRAKONICE

KATEGORIE ZŠ 1:

  • 3. místo: Jan Čadek 1. B

KATEGORIE ZŠ 3:

  • 1. místo: David Hugr 6. tř.

PŘÍRODA BLATENSKA

SOUTĚŽ SOB

Mimořádná cena poroty:  kolektiv 4. A

OSTATNÍ SOUTĚŽE

MÁME RÁDI ZVÍŘATA

SBĚR KAŠTANŮ
A ŽALUDŮ

  • 1. místo: Jakub Mlíčko 2. A
  • 2. místo: Adolf Voračka 5. A
  • 3. místo: Jaroslav Brouček 2. A

ZŠ TGM BLATNÁ