Základní škola T. G. Masaryka Blatná
Základní škola T. G. Masaryka Blatná
rozšířené vyhledávání
RSS Mapa webu

Kontakt

  1. Adresa: ZŠ T. G. MASARYKA
    tř. TGM 520
    388 01 Blatná
  2. Tel:

    +420 383 422 484

  3. IČO: 70872481
  4. Email ředitelky školy:

    Zdenka.Dvorakova@zstgmblatna.cz

  5. ID datové schránky: nc5mtaq
Základní škola T. G. Masaryka Blatná

2015 - 2016

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ŠK. ROKU 2015 - 2016

KRAJSKÝ PŘEBOR JEDNOTLIVCŮ V ŠACHU
1. KVALIFIKAČNÍ TURNAJ PÍSEK 
3. místo: Luboš Severin 8. tř.

OKRESNÍ PŘEBOR ŠKOL V ŠACHU DRUŽSTEV
OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

MLADŠÍ ŽÁCI:

  • 2. místo družstvo: Prokop  Říha  4. A, Lukáš Kareš , Jiří Mázdra, Martin Beneš  – oba 3. A, Lukáš Kareš, Aleš Procházka – oba 4. B

STARŠÍ ŽÁCI:

  • 2. místo družstvo: Lukáš Fořt, Tomáš Fořt, Luboš Severin, Josef Kratochvíl, Jaroslav Čadek – všichni 8. tř.

MLADÝ CHEMIK 2. KOLO PRAHA

  • 80. místo:  Lukáš Drnek 9. A (ze 150 soutěžících)

KDO UMÍ, UMÍ
OKRESNÍ SOUTĚŽ CEV STRAKONICE

KATEGORIE 5. TŘÍD:

  • 10. – 12. místo:  Jan Jakubec 5. tř.
  • 16. místo: Matyáš Prokopius 5. tř.

KATEGORIE 6. TŘÍD:

  • 9. – 10. místo: Lucie Vokurková 6. A
  • 12. – 15. místo:  Jan Lepič  6. B, Daniel Žid 6. A

OLYMPIÁDA V ČJ
OKRESNÍ KOLO STRAKONICE

  • 3. místo: Aneta Fořtová 9. A - postup do krajského kola
  • 13. místo: Marta Šmrhová 9. B 

COCA – COLA ŠKOLSKÝ POHÁR
2. KOLO – VOLENICE
3. místo družstvo: 

  • Jiří Říha, Jakub Levý, Ondřej Mikeš – všichni 9. A, Matěj Dráb, Oleh Ruchka, Pavel Urban – všichni 9. B, Lukáš Fořt, tomáš Fořt, Daniel Souček, Štěpán Pícha, Jindřich Šipla – všichni 8. tř., Filip Cheníček, Vítek Říha –oba 7. tř.

COCA – COLA ŠKOLSKÝ POHÁR 
1. KOLO: OBLASTNÍ KOLO BLATNÁ
1. místo + postup do dalšího kola družstvo: 

  • Michal Šimůnek, Jiří Říha, Jakub Levý, Ondřej Mikeš – všichni 9. A
  • Matěj Dráb, Pavel Urban, Oleh Ruchka – všichni 9. B
  • Lukáš Fořt, Tomáš Fořt, Daniel Souček, Štěpán Pícha, Jindřich Šipla – všichni 8. tř.; Jakub Opava, Vítek Říha – 6. A

IT SLOT
SOUTĚŽ IT TECHNOLOGIÍ  A MATEMATICKÝCH ZNALOSTÍ

  • 517. místo: (ze 3 000 účastníků) Tomáš Viták 9. B


MÁME RÁDI ZVÍŘATA
SBĚR KAŠTANŮ A ŽALUDŮ

  • 1. místo: Jaroslav Brouček 1. A
  • 2. místo: Vojtěch Mikeš 3. A
  • 3. místo: Cmuntová Pavla 2. B

SAPERE – VĚDĚT, JAK ŽÍT
ŠKOLNÍ KOLO

I. KATEGORIE

  • 1. místo: Jiří Čadek 5. tř.
  • 2. místo: Matyáš Červenka 5. tř.
  • Roamn Kadlec 5. tř.

II. KATEGORIE

  • 1. místo: Josef Kratochvíl 8. tř.
  • 2. místo: Vojtěch Kotiš 9. A
  • 3. místo: Aneta Fořtová 9. A

FINANČNÍ GRAMOTNOST
ŠKOLNÍ KOLO II. KATEGORIE

  • 1. místo: Antonín Klíma 9
  • 2. místo: Barbora Koželuhová 9. A
  • 3. místo: Aneta Fořtová 9. A

MLADÝ CHEMIK
ŠKOLNÍ KOLO

 

  • 1. místo: Vojtěch Kotiš 9. A
  • 2. místo: Lukáš Drnek 9. A
  • 3. místo: Jiří Bláha 9. B

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA
ŠKOLNÍ KOLO 8. A  9. ROČNÍKŮ

  • 1. místo: Vojtěch Kotiš 9. A – postup do okresního kola
  • 2. místo: Lukáš Vaněček 9. B  – postup do okresního kola
  • 3. místo: Luboš Severin 8. tř.

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE
ŠKOLNÍ KOLO 8. A 9. ROČNÍKŮ

  • 1. místo: Marta Šmrhová 9. B – postup do okresního kola
  • 2. místo: Aneta Fořtová  - 9. A – postup do okresního kola
  • 3. místo: Lukáš Drnek – 9. A

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN
KATEGORIE 8. A 9. ROČNÍK

  • 1. místo:  Aneta Fořtová – 9. A
  • 2. místo:  Petr Loula – 9. B
  • 3. místo:  Tomáš Viták – 9. B

PODZIMNÍ ATLETIKA
soutěž škol Blatenska

1. místo  - celkem 6x

  • Jiří Říha –  9. A - 60 m; skok vysoký
  • Veronika Forejtová – 8. tř. – 60 m
  • Adam Prajs – 7. tř. – 60 m
  • Linda Vrbová – 60 m
  • štafeta 4x 60m – družstvo: Jiří Říha, Jakub Levý – oba 9. A, Patrik Janovský, Lukáš Fořt – oba 8. tř.

2. místo  - celkem 7x

  • Jakub Levý  - 9. A – vrh koulí
  • Kristýna Smolová – 9. B – 800 m
  • Filip Cheníček – 7. tř. – 1 000 m
  • Ondřej Drnek – 6. A – skok vysoký
  • Kateřina Vaněčková – 7. tř. – 600 m
  • Tereza Navrátilová – 6. B – skok vysoký
  • štafeta 4 x 60 m družstvo: Adam Prajs, Filip Cheníček, Jakub Opava – všichni 7. tř., Ondřej Drnek – 6. A

3. místo  - celkem  7x

  • Pavel Urban – 9. B – 1 500 m
  • Jakub Levý – 9. A – skok vysoký
  • Ondřej Drnek – 6. A  -  1 000 m
  • Anežka Bolinová – 6. A – 600 m
  • Nikola Malátová – 7. tř. – skok daleký
  • štafeta 4x 60 m st. žáci: Pavel Urban – 9. B, Jindřich Šipla – 8. tř., Vojtěch Kotiš, Antonín Klíma – oba 9. A
  • štafeta 4x60 m ml. žáci: Adam Bulka – 6. B, Matěj Mužík – 7. tř., Ondřej Krátký, Vítek Říha – oba 6. A

LOGICKÁ OLYMPIÁDA
základní kolo

I. stupeň:

  • 1. místo:  Pavel Prančl -  5. tř.
  • 2. místo: Martin Beneš – 3. A
  • 3. místo: Matyáš Prokopius – 5. tř.

II. stupeň

  • 1. místo: Jan Lepič 6.  B
  • 2. místo: Luboš Severin 8. tř.
  • 3. místo: Ludmila Šmrhová – 6. B

ZŠ TGM BLATNÁ