informace pro rodiče prvňáků

Vážení rodiče našich prvňáčků,

jistě Vás zajímá, jak bude probíhat první školní den. Chtěli bychom zachovat slavnostní atmosféru tohoto dne.

Budeme muset ale přistoupit k opatřením, která jsou adekvátní k počtu shromážděných v jedné učebně. Požádám Vás tedy, abyste doprovodili svého prvňáčka pouze ve dvou – maminka a tatínek. Rodiče žádám, aby měli po celou dobu pobytu ve škole roušku. Prvňáčci roušku mít nemusí.

Nejprve proběhne společné uvítání a seznamovací povídání s paní učitelkou třídní. Po té půjdou prvňáčci s paní vychovatelkou do školní družiny, kde si pohrají. Vy zatím s paní učitelkou proberete vše potřebné, aby školní rok začal pro Vás a hlavně pro malého školáka v klidu a v pohodě! Po skončení schůzky si vyzvednete svého prvňáčka ve školní družině. Počítejte s tím, že se ve škole zdržíte cca 90 minut.

Další informace o pravidlech, která ve škole vzhledem k aktuální epidemiologické situaci budeme muset nadále dodržovat najdete v záložce informace pro rodiče a žáky a na úvodní záložce.

Těším se na Vás! :-)

Mgr. Zdenka Dvořáková, ředitelka školy