deváťáci

Provozní podmínky přítomnosti žáků 9. ročníku od 11. 5. 2020

V souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020 je
od 11. 5. umožněna osobní přítomnost žáků 9. ročníku pro účely přípravy na přijímací zkoušky

Konzultační hodiny budou probíhat od 8 do 9:45  hodin ve skupině 15 žáků.

DEN,  8:00- 8:45,  9:00 - 9:45

• PO- Ma,Čj
  • ÚT- Ma, Čj
  • ST- Ma, Čj
  • ČT- Ma, Čj
  • PÁ- Aj, Aj

Zákonný zástupce je povinen vyjádřit zájem o docházku do 7. 5. 2020 –telefonicky na č.  383 422 484 nebo emailem na adresu-  ivana.matejovicova@zstgmblatna.cz

• Žáka nelze zařadit do školní skupiny později, než k 11. 5. 2020Zákonný zástupce je povinen vyjádřit zájem o docházku do 7. 5. 2020 – telefonicky na č.  383 422 484 nebo emailem na adresu-  ivana.matejovicova@zstgmblatna.cz

• Povinností zákonného zástupce je podepsat čestné prohlášení a seznámení, čestné prohlášení předá žák 11. 5. 2020 při příchodu do školy, k vytisknutí na ZDE  nebo na portálu MŠMT zde: http://www.msmt.cz/soubor-hygienickych-pokynu-pro-ms-zs-a-ss

Další hygienická opatření

Cesta do školy a ze školy

Při cestě do školy a ze školy se na žáky vztahují obecná pravidla chování stanovená krizovými opatřeními, zejména:

• Zakrytí úst a nosu ochrannými prostředky (dále jen „rouška“)
  • Dodržení odstupů 2 metry v souladu s krizovými nebo mimořádnými opatřeními (není tedy nutné např. u doprovodu žáka/členů společné domácnosti).

Příchod ke škole a pohyb před školou

• Žáci jsou povinni dodržovat 2 metry odstupy v souladu s krizovými nebo mimořádnými opatřeními (není tedy nutné např. u doprovodu žáka/členů společné domácnosti).
  • Pro všechny osoby nacházející se před školou platí povinnost zakrytí úst a nosu.
  • Žáci vyčkají příchodu pedagoga, který je před školou v 7:50 vyzvedne a odvede je do učebny. Po skončení výuky v 10: 00 pedagog organizuje odchod žáků ze školy.

Vstup do budovy školy

• Vstup do budovy je umožněn pouze žákům, nikoliv doprovázejícím osobám.
  • Každý žák bude mít s sebou na den minimálně 2 roušky a sáček na uložení roušky.
  • Žák je povinen dodržovat stanovená hygienická pravidla, jejich opakované nedodržování je důvodem k nevpuštění žáka do školy, resp. k vyřazení žáka ze skupiny.

Sledujte, prosím, pravidelně webové stránky školy, kde budou zveřejňovány další informace.

Uvedené pokyny vycházejí ze Souboru hygienických pokynů pro školy a školská zařízení vydaných MŠMT.

Děkuji všem rodičům za spolupráci! :-)

Zdenka Voříšková, ředitelka školy