Základní škola T. G. Masaryka Blatná
Základní škola T. G. Masaryka Blatná
rozšířené vyhledávání
RSS Mapa webu

Kontakt

 1. Adresa: ZŠ T. G. MASARYKA
  tř. TGM 520
  388 01 Blatná
 2. Tel:

  +420 383 422 484

 3. IČO: 70872481
 4. Email ředitelky školy:

  Zdenka.Dvorakova@zstgmblatna.cz

 5. ID datové schránky: nc5mtaq
Základní škola T. G. Masaryka Blatná

Hrdá škola

HRDÁ ŠKOLA

31. 3. 2023

Vážení rodiče, milí žáci,

děkuji všem, kdo jste hlasovali a pomohli vybrat nejlepší grafický návrh, který bude na školní kolekci oblečení. Nechali jsme si jako škola vytvořit vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, kterou je možné si aktuálně pořídit na našem e-shopu

https://www.kraloveskoly.cz/zstgmblatna/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 19. 4. 2023.

Tento den se e-shop uzavře, objednané zboží půjde do výroby a následně se odešle přímo k Vám. Proto neváhejte, pokud si chcete pořídit svůj kousek ze školní kolekce. Doufáme, že budete mít z naší kolekce stejnou radost jako máme my!

 S pozdravem a přáním krásného dne vedení školy

 

Vážení rodiče a milí žáci,

naše škola se zapojila do projektu Hrdá škola. Jedna z jejich aktivit je možnost pro školy vytvořit designové oblečení na základě grafických návrhů vytvořených ve spolupráci se školou. Grafické návrhy byly vytvořeny tři.

Rodiče, žáci a zaměstnanci školy budou mít možnost v týdnu od 20. do 24. 3. 2023 vybrat hlasováním návrh který by se podle vašeho názoru hodil nejlépe k prezentaci naší školy!

Jakmile budeme mít vítězný návrh, firma připraví e-shop, který bude vždy aktivní 14 dní v roce. Tam  si  budete  moci  vybrat  oblečení,  které  by  se  vám  líbilo  a  hrdě  nosit  třeba  mikinu s logem naší školy 😊.

Více na webových stránkách: https://schoolsunited.cz/skolni-obleceni
Odkaz na hlasování: https://schoolsunited.cz/hlasovani/f192b1ac

Děkujeme za spolupráci!
Mgr. Zdenka Dvořáková

 

Datum vložení: 31. 3. 2023 11:00
Autor: Mgr Dana Houzarová

ZŠ TGM BLATNÁ