Základní škola T. G. Masaryka Blatná
Základní škola T. G. Masaryka Blatná
rozšířené vyhledávání
RSS

Kontakt

 1. Adresa: ZŠ T. G. MASARYKA
  tř. TGM 520
  388 01 Blatná
 2. Tel:

  +420 383 422 484

 3. IČO: 70872481
 4. Email ředitelky školy:

  Zdenka.Dvorakova@zstgmblatna.cz

 5. ID datové schránky: nc5mtaq

Docházkový systém ve školní družině

Družina - mé vyzvedávání

DŮLEŽITÉ PRO VŠECHNY ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE, JEJICHŽ DĚTI CHODÍ DO ŠKOLNÍ DRUŽINY - 1.- 4. ročník

Školní program (online pokladna)  - vyzvedávání dětí ze ŠD.

Systém vyzvedávání dětí přes telefon (= pouze vytočíte číslo na svém telefonu zdarma) funguje podobně jako čipový systém, dítě si nemůže vyzvednout nikdo jiný než Vámi pověřená osoba. Po vytočení čísla uvedeného v ŠP, se vychovatelce zobrazí kontakt, který jste uvedli a jméno dítěte, které má poslat domů.

Na Vašem účtu ŠP (= všichni jste zaregistrovaní v online pokladně) si zadáte osoby pověřené vyzvedáváním Vašeho dítěte včetně telefonního kontaktu ve formátu 123456789, bez předčíslí, bez mezer. Správné zadání čísla je velmi důležité, jinak by se vychovatelce nezobrazilo jméno vašeho dítěte. Je nutné zadat všechny osoby, které budou dítě vyzvedávat včetně rodiče, který je již v ŠP zaregistrován. Po zadaní kontaktů je nutné ověřit pověřené osoby podle návodu v ŠP.

 

Družina - mé vyzvedávání

Datum vložení: 25. 8. 2022 23:29
Datum poslední aktualizace: 5. 9. 2023 20:07
Autor: Mgr Dana Houzarová

ZŠ TGM BLATNÁ