Vysvědčení

Změna v organizaci předávání vysvědčení

Vážení rodiče, milí žáci,

nařízení MŠMT se mění podle aktuální situace epidemiologického vývoje v naší republice. Podle vyjádření ministerstva z 15. 6. 2020 se upravuje organizace předávání vysvědčení 30. 6. 2020.

„Vzhledem k příznivé epidemiologické situaci chceme školám umožnit, aby akce, které se váží ke konci školního roku, tedy předání vysvědčení, rozloučení se závěrečnými ročníky anebo focení, mohly proběhnout téměř jako v běžném školním roce,“  říká ministr školství Robert Plaga s tím, že účinnost upraveného opatření bude od 22. června. Celý text zde:

Tato možnost tedy ruší naši původní organizaci předávání vysvědčení!!!!

Předávání vysvědčení se budou moci účastnit všichni žáci bez omezení počtu či nutnosti dodržovat homogennost skupin.

Stále však bude nutné předložit čestné prohlášení, které žáci předají třídním učitelům (zde k vytištění ), a do školy nebudou moci osoby s příznaky virového onemocnění. Je nutné, aby žáci měli roušku!!!

Pravidla pro školní skupiny docházející nyní do školy za účelem vzdělávacích aktivit nicméně zůstávají nedotčena a ve stejném režimu jako doposud (omezení počtu na 15, u 1. stupně ZŠ neměnnost skupin apod.) budou pokračovat až do konce školního roku. Upravené opatření bude účinné pouze do 30. června.

Všem zákonným zástupcům děkuji za spolupráci! Věřím, že společnými silami zvládneme závěr roku bez problémů. Přeji všem hezkou dovolenou, krásné léto a budu se těšit v „normálních časech“ na shledanou! :-)

Zdenka Dvořáková, ředitelka školy

Slavnostní předání vysvědčení 9. TŘÍDY

9. třída bude mít slavnostní předání vysvědčení od 10 hodin na nádvoří blatenského zámku. Sraz bude v 9:45 na nádvoří zámku. V případě nepříznivého počasí se předání vysvědčení přesune do předsálí freskového sálu. Nezapomeňte si prosím vzít roušky! J

Velice děkuji všem rodičům za spolupráci!!! Tento školní rok byl náročný pro všechny, proto jsem ráda, že jsme společnými silami vše zvládli!!! Přeji rodičům i dětem krásné léto a v lepších časech se budu těšit na shledanou!!!

Zdenka Dvořáková, ředitelka školy