Základní škola T. G. Masaryka Blatná
Základní škola T. G. Masaryka Blatná
rozšířené vyhledávání
RSS Mapa webu

Kontakt

  1. Adresa: ZŠ T. G. MASARYKA
    tř. TGM 520
    388 01 Blatná
  2. Tel:

    +420 383 422 484

  3. IČO: 70872481
  4. Email ředitelky školy:

    Zdenka.Dvorakova@zstgmblatna.cz

  5. ID datové schránky: nc5mtaq

KONVERZAČNÍ KURZY AJ 2. - 5. 5.

-

Organizace kurzů s rodilým mluvčím
termín 2. – 5. května 2017

MODRÁ SKUPINA (přihlášení žáci z 2A, 2B a 3A)

* výuka bude probíhat každý den ve školní knihovně a to vždy 1. a 2. vyučovací hodinu

* žáci přijdou ráno rovnou do knihovny, židle budou mít připravené, s sebou pouze psací potřeby, po skončení výuky se vrací zpět do svých tříd

PŘIHLÁŠENÍ ŽÁCI:

2. A – K. TOUFAROVÁ, D. BENEŠ, J. BROUČEK, A. KOTRBOVÁ,
         A. MATĚJKOVÁ, M. CHALOUPKA, T. KYZNAROVÁ

2. B – A. ZITKOVÁ, J. VALÁŠEK, T. KŘEČKOVÁ, Š. KALUŽÍK,
         A. BOLINOVÁ, M. MACHKOVÁ, Š. ČIPERA

3. A – F. HUCEK, V. KOUBKOVÁ, J. PODLEŠÁK, L. MAROUŠKOVÁ,
          L. LEHEČKOVÁ, M. PROCHÁZKA, M. ŠILHA,
L. SINGEROVÁ,
          D. OCHOTNÝ, E. VOKROJOVÁ

 

ZELENÁ SKUPINA (přihlášení žáci z 3B)

* výuka bude probíhat každý den ve školní knihovně a to vždy 3. a 4. vyučovací hodinu

* žáci přijdou po velké přestávce rovnou do knihovny, židle budou mít připravené, s sebou pouze psací potřeby, po skončení se vrací zpět do svých tříd, popř. do ŠD

PŘIHLÁŠENÍ ŽÁCI

3. B – V. PANCOVÁ, V. ZITKO, A. MALEČEK, M. TVRDÝ, L. ŠIMEČEK,
         A. PROKOPIUSOVÁ, J. MACHÁČEK, V. PEKÁRKOVÁ, H. ČADKOVÁ, 
         J. PRAGER, P. VRBSKÝ, K. JAREŠOVÁ, T. SKALA, P. CMUNTOVÁ,
         V. MAJEROVÁ, M. MATĚJKA, L. ŠOUREK

 

RŮŽOVÁ SKUPINA (přihlášení žáci ze 4A, 4B, 5A a 5B)

* výuka bude probíhat každý den ve školní knihovně a to vždy 5. a 6. vyučovací hodinu

* žáci přijdou po 4. hodině rovnou do knihovny, židle budou mít připravené, s sebou si vezmou školní batoh a psací potřeby, po skončení výuky jdou na oběd a odchází domů, popř. do školní družiny

PŘIHLÁŠENÍ ŽÁCI:

4. A – M. MACHEK, R. ČERVENÝ, M. KUPAR, L. KRŮTOVÁ, O. ŠLAIS,
         E. CIBULKOVÁ, J. MÁZDRA, M. HEJNOCHOVÁ, 

A. HAMPLOVÁ, K. HOLMANOVÁ, M. BENEŠ, V. BENEŠOVÁ

4. B – JAN HEJL

5. A – A. ZBÍRALOVÁ, E. DVOŘÁKOVÁ, K. SLAVÍČKOVÁ, L. MIHALCOVÁ,
          E. PLATLOVÁ

 

SKUPINA STARŠÍCH ŽÁKŮ - CELODENNÍ KURZ
   (přihlášení žáci z 5A, 6., 7A a 7B)

* výuka bude probíhat každý den ve školní družině sousedící se školním dvorem

* žáci přijdou ráno před 8:00 rovnou do školní družiny, po skončení výuky … tedy ve 13:25 jdou na oběd a odchází domů, žáci 5. A do školní družiny

* s sebou školní batoh, psací potřeby

PŘIHLÁŠENÍ ŽÁCI NA CELODENNÍ KURZ:

5. A- H. SEDLÁČEK, A. VORAČKA, P. ŘÍHA, A. VÁŇA, P. KRÁTKÝ,
         A. UHLÍŘ, Š. KALUŽÍK

5. B – T. ROUBAL, T. BROUČKOVÁ 

6. ROČNÍK – R. KADLEC, E. MLSOVÁ, T. KAPR, Š. ČERVENÁ,
                     M. PROKOPIUS, M. ČERVENKA, J. SVOBODOVÁ, 
                    
N. FIŠEROVÁ, M. URIÁNEK

7. A – P. ŘÍHA

7. B – J. LEPIČ, A. BULKA, V. BLÁHA

Datum vložení: 25. 4. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 25. 4. 2017 0:00
Autor: Mgr Dana Houzarová

Vedlejší menu

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

BANERBANER

ZŠ TGM BLATNÁ