PLÁN ŠKOLY NA DUBEN
PÁTEK 1. DUBNA
DOSPÍVÁM ANEB ŽIVOT PLNÝ ZMĚN – 6. AB dívky
- program v rámci primární prevence
- proběhne 1. vyučovací hodinu
- vybíráme 40,- Kč
NA STARTU MUŽNOSTI – 6. AB hoši
- program v rámci primární prevence
- proběhne 2. vyučovací hodinu
- vybíráme 40,- Kč
ČAS PROMĚN – 7. AB dívky
- program v rámci primární prevence
- proběhne 3. vyučovací hodinu
- vybíráme 40,- Kč
ŽENA JAKO SYMBOL ŽIVOTA – 8. + 9. AB dívky
- program v rámci primární prevence
- proběhne 4. vyučovací hodinu
- vybíráme 40,- Kč
CESTA K MUŽNOSTI –8. + 9. AB - hoši
- program v rámci primární prevence
- proběhne 5. vyučovací hodinu
- vybíráme 40,- Kč
STŘEDA 3. DUBNA
VELIKONOČNÍ VÝSTAVA
- středa a čtvrtek v hale školy
- více viz pozvánka
JIHOČESKÝ ZVONEK
- odložené školní kolo
- od 14:00 hod. v hudebně (9.A)
- zajišťuje PaedDr. Wachtlová, p. vychovatelka Čadková
FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA
- okresní kolo Strakonice
- odjezd: 6:55 hod. - autobus B. Němcové
- příjezd: 13:40 hod.
- s sebou: kalkulačku, svačinu, přezůvky, drobné kapesné
- pg. doprovod: Mgr. Zíka
ČTVRTEK 4. DUBNA
PYTHAGORIÁDA
- 5. – 8. ročník
- pro přihlášené žáky
- zodpovídá: Mgr. Kočovský
PÁTEK 5. DUBNA
NÁVŠTĚVA KNIHOVNY
- 6. B – 2. a 3 . vyučovací hodinu
- po návratu dle rozvrhu
- zodpovídá: Mgr. Kubíková
PÁTEK 5. DUBNA A SOBOTA 6. DUBNA
ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU PRO ŠKOLNÍ ROK 2019 – 2020
PÁTEK 14:00 - 17:00 hod.
SOBOTA 9:00 - 11:00 hod.
více info zde
ÚTERÝ 9. DUBNA
MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA
- okresní kolo Strakonice
- odjezd v 6.58 hod. od ubytovny Tesly (sraz v 6.45 hod.)
- proplacení jízdného na místě (SRPŠ)
- svačinu + přezůvky + psací potřeby
- plánovaný návrat autobusem (11.09 – 11.52, 11.50 - 12.47, 12.52 – 13.39)
- pg. doprovod: Mgr. Benešová
HOKEJBAL PROTI DROGÁM
- kategorie 6. - 9. tříd
- sraz v hale školy v 8:00 hod.
- oběd bude ve škole
- s sebou: svačina, pití, hokejka a další vybavení dle domluvy
s Mgr. Voříškem - plánovaný návrat: cca do 14:30 hod.
- pg. doprovod: Mgr. Voříšek, Mgr. Vokroj
SCHŮZKA RODIČŮ ZAPOJENÝCH DO MEZINÁRODNÍHO SETKÁNÍ BLATNÁ - SARGÉ LES LE MANS
- uskuteční se v salonku kavárny "V Podzámčí"
- začátek 18:00 hod.
- zajišťují Mgr. Růžičková, Mgr. Vitáková
STŘEDA 10. DUBNA
BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA – KATEGORIE D
- okresní kolo Strakonice
- pro žáky postupující ze školního kola
- odjezd: 6:58 hod. od ubytovny Tesly – sraz před ubytovnou v 6:50 hod.
- s sebou: svačinu, přezůvky, psací potřeby
- jízdné: hradí organizátor soutěže a SRPŠ ZŠ TGM
- návrat: dle organizace soutěže, nejpozději ve 13:40 hod.
- pg. doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová
ČTVRTEK 11. DUBNA
HOKEJBAL PROTI DROGÁM
- kategorie 1. - 5. tříd
- sraz v hale školy v 8:00 hod.
- oběd bude ve škole
- s sebou: svačina, pití, hokejka a další vybavení dle domluvy
s Mgr. Voříškem, Mgr. Vokrojem - plánovaný návrat: cca do 14:30 hod.
- pg. doprovod: Mgr. Voříšek, Mgr. Vokroj
PÁTEK 12. DUBNA
PŘÍJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLY
- žáci 9. ročníku, kteří byli k příjímacímu řízení pozváni střední školou, na kterou se hlásí
RYBÁŘSKÁ OLYMPIÁDA
- školní kolo
- přihlášení žáci 6. – 8. ročníku
- proběhne 1. vyučovací hodinu ve školní jídelně
- zodpovídá Ing. Mgr. Matějovicová
PONDĚLÍ 15. DUBNA
SOUBOJ ČTENÁŘŮ
- on - line kolo
- 3. vyučovací hodina - zúčastní se 6. A
- zodpovídá Mgr. Růžičková
PŘÍJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLY
- žáci 9. ročníku, kteří byli k příjímacímu řízení pozváni střední školou, na kterou se hlásí
ÚTERÝ 16. DUBNA
BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA - kategorie C
- okresní kolo Strakonice
- pro žáky postupující ze školního kola
- odjezd: 6:58 hod. od ubytovny Tesly – sraz před ubytovnou v 6:50 hod.
- s sebou: svačinu, přezůvky, psací potřeby
- jízdné: hradí organizátor soutěže a SRPŠ ZŠ TGM
- návrat: dle organizace soutěže, nejpozději ve 13:40 hod.
- pg. doprovod: Ing. Mgr. Ivana Matějovicová
ČTVRTEK 18. DUBNA – PONDĚLÍ 22. DUBNA
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY
ÚTERÝ 16. DUBNA – PÁTEK 19. DUBNA
MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ – BLATNÁ + SARGÉ LES LE MANS
- pro přihlášené děti a rodiny
- program viz AKTUALITY
ÚTERÝ 16. DUBNA
PLAVECKÝ VÝCVIK 2. B + 3. B
- 1. lekce – zajišťuje plavecká škola Písek
- povinná součást výuky
- 1. – 3. vyučovací hodina: výuka dle rozvrhu
- 10:45 hod. oběd
- odjezd: cca 11:15 hod.
- návrat: cca 14:30 hod. ke škole
- s sebou: plavky, ručník, mýdlo, drobné kapesné, komu není dobře v autobuse léky proti nevolnosti, igelitový sáček
- další termíny: 23. 4.; 30. 4.; 7. 5.; 14. 5.; 21. 5.; 28. 5.; 4. 6.; 11. 6.; 18. 6.
- pg. doprovod: Mgr. Peršínová, Mgr. Vitáková
ÚTERÝ 23. DUBNA
A PLASTIC OCEAN – PLASTICKÝ OCEÁN
- promítání filmu organizace Greenpace u příležitosti Dne Země + následná beseda
- pořádá Ekoporadna Strakonice – ing. Jan Juráš
- uskuteční se v Komunitním centru Blatná
- vybíráme 5,- Kč
- 1. – 3. vyučovací hodinu: 6. A, 6. B, 8. TŘ. + třídní učitelé
- 4. – 6. vyučovací hodinu: 7. A, 7. B, 9. A, 9. B + třídní učitelé
PEDAGOGICKÁ RADA ZA 3. ČTVRTLETÍ
začátek: 14:00 hod.
PLAVECKÝ VÝCVIK 2.B, 3.B
- Plavecká škola Písek
- odjezd 11:15 hod.
- příjezd cca 14:30 hod.
- pg. doprovod Mgr. Vitáková, Mgr. Peršínová
STŘEDA 24. DUBNA
KONCERT ZUŠ
- od 10:00 hod.
- zúčastní se: 4.A,B + 5.A,B
- po návratu dle rozvrhu
- zdarma
- pg. doprovod: Mgr. Vokrojová, Mgr. Třísková, Mgr. Voříšek, Mgr. Zachová + asistentky Bc. Vokurková, p. Havlenová
ČTVRTEK 25. DUBNA
DEN ZEMĚ – SOUTĚŽ CEV PODSKALÍ STRAKONICE
- 4. - 9. ročník - vybraní žáci se zájmem o přírodu - 1. a 2. vyuč. hodina dle rozvrhu – poté společný odchod ze školy
- odjezd: 10:00 hod. (vlakem)
- návrat: do 17:30 hod. (autobusem)
- s sebou: svačinu, pití, kapesné
- pg. doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
- hodnocení prospěchu a chování za 3. čtvrtletí
- informace třídních učitelů
- začátek ve všech třídách od 14:30
- třída 8. - přesun třídní schůzky na 24. 4. od 15:00 hod.
z organizačních důvodů
PÁTEK 26. DUBNA
DEN ZEMĚ – akce školy na školním dvoře
- soutěž určena žákům ze 3.- 4. třídy
- doprovod třídní učitelé
- zodpovídá Mgr. Matějovicová
Datum vložení:
1. 4. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace:
1. 4. 2019 0:00
Autor:
Mgr Dana Houzarová