PLÁN ŠKOLY NA BŘEZEN
PÁTEK 1. BŘEZNA
TŘÍDA JAKO KOLEKTIV – 4. B
- program v rámci primární prevence
- zaměřeno na podporu zdravých vztahů ve třídě a soudržnost kolektivu
- 1. – 3. vyučovací hodina
- vybíráme 50,- Kč
- pg. dohled: Mgr. Třísková
KONFERENCE ŽÁKOVSKÝCH PARLAMENTŮ
- zúčastní se členové ŽP + koordinátorky
- více info viz leták
- zajišťuje Mgr. Růžičková, Mgr. Vitáková
ÚTERÝ 5. BŘEZNA
EMOCE – 7. B
- program v rámci primární prevence
- zaměřeno na podporu empatického chování a klimatu ve třídě
- 1. – 4. vyučovací hodinu
- vybíráme 50,- Kč
- pg. dohled: PaedDr. Wachtlová
CHEMICKÁ OLYMPIÁDA
- okresní kolo DDM Strakonice
- pro žáky postupující ze školního kola
- odjezd: 6:58 hod. od ubytovny Tesly – sraz před ubytovnou v 6:50 hod.
- s sebou: svačinu, přezůvky, psací potřeby, kalkulačku
- jízdné: hradí organizátor soutěže a SRPŠ ZŠ TGM
- návrat: dle organizace soutěže, nejpozději ve 13:40 hod.
- pg. doprovod: Ing. Mgr. Ivana Matějovicová
INFORMAČNÍ ÚTERÝ
- od 15:00 do 16:00 hod.
- určeno zákonným zástupcům žáků ke získání informací o prospěchu a chování dětí
STŘEDA 6. BŘEZNA
TŘÍDA JAKO KOLEKTIV – 3. B
- program v rámci primární prevence
- zaměřeno na podporu zdravých vztahů ve třídě a soudržnost kolektivu
- 1. – 3. vyučovací hodinu
- vybíráme 50,- Kč
- pg. dohled: Mgr. Vitáková
ČTVRTEK 7. BŘEZNA
TŘÍDA JAKO KOLEKTIV – 4. A
- program v rámci primární prevence
- zaměřeno na podporu zdravých vztahů ve třídě a soudržnost kolektivu
- 1. – 3. vyučovací hodinu
- vybíráme 50,- Kč
- pg. dohled: Mgr. Vokrojová
PÁTEK 8. BŘEZNA
EMOCE – 7. A
- program v rámci primární prevence
- zaměřeno na podporu empatického chování a klimatu ve třídě
- 1. – 4. vyučovací hodinu
- vybíráme 50,- Kč
- pg. dohled: Mgr. Posavádová
PONDĚLÍ 11. BŘEZNA
– PÁTEK 15. BŘEZNA
JARNÍ PRÁZDNINY
ÚTERÝ 19. BŘEZNA
PEDAGOG 21. STOLETÍ – 8. TŘÍDA I. SKUPINA (zelená)
- program v rámci projektu Pedagog 21. století zajistí SOU Blatná
- 1. – 4. vyučovací hodinu
- oběd zajištěn v SOU
- zdarma
- pg. doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová + Mgr. Posavádová
STŘEDA 20. BŘEZNA
PEDAGOG 21. STOLETÍ – 8. TŘÍDA II. SKUPINA (modrá)
- program v rámci projektu Pedagog 21. století zajistí SOU Blatná
- 1. – 4. vyučovací hodinu
- oběd zajištěn v SOU
- zdarma
- pg. doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová + Mgr. Posavádová
JIHOČESKÝ ZVONEK – ŠKOLNÍ KOLO
- pěvecká soutěž pro přihlášené žáky
- od 14:30 hod. v učebně hudební výchovy (9. A)
- zajišťuje: PaedDr. Wachtlová
PÁTEK 22. BŘEZNA
MATEMATICKÝ KLOKAN
- matematická soutěž pro přihlášené žáky
- zajišťuje Mgr. Kočovský
STŘEDA 27. BŘEZNA
BUDU ŠKOLÁKEM
- program pro budoucí prvňáčky a jejich zákonné zástupce
- více info viz leták
Datum vložení:
28. 2. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace:
28. 2. 2019 0:00
Autor:
Mgr Dana Houzarová