Základní škola T. G. Masaryka Blatná
Základní škola T. G. Masaryka Blatná
rozšířené vyhledávání
RSS Mapa webu

Kontakt

 1. Adresa: ZŠ T. G. MASARYKA
  tř. TGM 520
  388 01 Blatná
 2. Tel:

  +420 383 422 484

 3. IČO: 70872481
 4. Email ředitelky školy:

  Zdenka.Dvorakova@zstgmblatna.cz

 5. ID datové schránky: nc5mtaq
Základní škola T. G. Masaryka Blatná

Vítáme nový školní rok

Pondělí 4.září 2023

V pondělí 4. září 2023 přivítáme společně nový školní rok. V tento den proběhne ve 2. - 9. ročníku slavnostní zahájení a potrvá pouze 1. vyučovací hodinu. Děti budou informovány o rozvrzích a výuce v dalších dnech. V 8:45 hod. bude výuka ukončena. S sebou si přinesou psací potřeby.

Noví školáci a školačky 1. tříd mohou i s rodiči přicházet do tříd již od 7:30 hod. Budou na ně čekat třídní učitelky p. Fousová a p. Peršínová. Společně s rodiči zahájí školní docházku a navštíví je s informacemi vychovatelky školní družiny.

Pro všechny děti 1. - 4. ročníku bude v případě potřeby fungovat školní družina v běžném provozu. Školní kuchyně  první školní den nevaří, obědy se začnou vydávat od úterý 5. 9.

Informace k organizaci školního roku, rozvrhy hodin, nabídku zájmových kroužků a další organizační informace budou  postupně zveřejňovány na webu školy a v Bakalářích prostřednictvím aktualit v Komens.

Všem dětem i rodičům přejeme klidný a úspěšný školní rok, plný nejen učení, ale také poznání a příjemných zážitků.

Datum vložení: 30. 8. 2023 23:00
Autor: Mgr Dana Houzarová

ZŠ TGM BLATNÁ