Základní škola T. G. Masaryka Blatná

2. Tel:

+420 383 422 484

3. IČO: 70872481
  4. Email ředitelky školy:

Zdenka.Dvorakova@zstgmblatna.cz

5. ID datové schránky: nc5mtaq

Veselá věda

V novém školním roce nabízíme dětem 1. stupně zájmový kroužek plný pokusů a experimentování. Kroužek bude veden externí neziskovou organizací. Jak bude fungovat a za jakých podmínek je možné dítě přihlásit, najdete v aktualitě.

Vážení rodiče,

tento rok nás oslovila nezisková organizace Veselá věda a nabízí na naší škole:

Kroužek zábavných vědeckých pokusů - pro děti z 1. stupně.

Posláním Veselé vědy je rozvoj dětí, jejich přirozené zvídavosti a talentů prostřednictvím podpory zájmu o zkoumání přírody vč. jejích zákonitostí. Děti díky vlastní zkušenosti
s objevováním světa  přírodních věd získávají pozitivní postoj ke světu vědy, výzkumu a k technickým oborům. Veselá věda působí od roku 2011 v mnoha městech po celé republice, úspěšně organizuje kroužky, projektové dny a příměstské tábory.

Vedení školy vyjadřuje podporu mimoškolním aktivitám podněcujícím zvídavost dětí a rozšiřování znalostí hravou formou, které mohou přispět k vytvoření kladného vztahu dětí k technice a přírodním vědám.

Přesné informace o času a místě konání kroužku stejně jako přihlášku naleznete na webových stránkách Veselé vědy www.veselaveda.cz, kde je naše škola zaregistrována.

KROUŽEK VĚDECKÝCH POKUSŮ, který děti baví a zároveň chytře vzdělává, podporuje přirozenou zvídavost a touhu po bádání. Přibližuje dětem vědu hravou formou a je plný zábavných pokusů z chemie, biologie a fyziky. Je určen pro děti z 1.stupně ZŠ.

Činnost kroužku zahájíme v týdnu od 3. října 1x týdně, 60 minut, 14 lekcí za 1. pololetí. Zákonní zástupce dětí vyplní přihlášku na: www.veselaveda.cz

Cena kroužku na 1. pololetí činí 1390,- Kč
Termín kroužku: středa 13:30 – 14:30 v učebně III. B