Základní škola T. G. Masaryka Blatná

2. Tel:

+420 383 422 484

3. IČO: 70872481
  4. Email ředitelky školy:

Zdenka.Dvorakova@zstgmblatna.cz

5. ID datové schránky: nc5mtaq

Přijímačky nanečisto

V rámci projektu To dáš! nabízíme pro deváťáky možnost vyzkoušet si přijímací zkoušku nanečisto zdarma.
Akce platí do 25. 1. – po registraci se žákům zpřístupní rozhraní s testovými materiály a zkoušku mohou konat z pohodlí domova kdykoli dle svých možností, a to až do 25.1. Více info v aktualitě.

Na žáka v rozhraní čeká test z matematiky a z češtiny (v Cermat formát), přesné zadávací instrukce, oficiální časomíra včetně šumu třídy, následné vyhodnocení a bodování, videorozbory s výkladem správného řešení a samozřejmostí je i anonymní porovnání dosaženého výsledku s výsledky více než 60 000 deváťáky.

Instrukce pro rodiče, jak na přijímací zkoušku nanečisto zdarma svého deváťáka / deváťačku přihlásit, akce platí do 25. ledna 2022:

1. Klikněte na tento odkaz: https://zona.to-das.cz/prijimacky-od-ucitele-zdarma a vyplňte krátký formulář s kontaktními údaji.

2. Do kolonky promokód prosím zadejte e-mail paní učitelky:
           9. A Mgr. Růžičkové  ludmila.ruzickova@zstgmblatna.cz
           9. B Mgr. Moniky Benešové - monika.benesova@zstgmblatna.cz

3. Dokončete rezervaci svého přijímačkového dne nanečisto.

4. Hotovo! Nyní máte zpřístupněný jeden přijímačkový den nanečisto a byla vám vytvořena osobní zóna, ve které v záložce „Test zdarma“ najdete všechny testové materiály i instrukce (ty spolu s přihlašovacími údaji do osobní zóny přišly i na Váš e-mail). Materiály máte přístupné do 25. ledna 2022.

O PROJEKTU "TO DÁŠ"

Rodiče deváťáků – tápete v problematice přijímacího řízení? Přečtěte si našeho praktického Průvodce zkouškou pro žáky i jejich rodiče - ke stažení ZDE  nebo přijďte na jednu z našich přednášek pro rodiče - přehled přednášek ZDE. Jsou zdarma, prezenčně i on-line a otevřené všem!
Potřebujete vědět, kolik bodů je potřeba na SŠ, kam podáváte přihlášku? Zkuste naši unikátní databázi a podívejte se na bodové hranice z minulých let - přehled ZDE
Máte dotazy? Jsme tu pro Vás na naší infolince 736 276 133 či na e-mailu (ahoj@to-das.cz).
Chcete více informací o naší přípravě? Na našem webu najdete vše vysvětlené https://www.to-das.cz/prijimacky-nanecisto/

Věříme, že pro deváťáky bude tato zkušenost přínosná a že je zkouška v našem podání bude bavit.

Datum vložení: 12. 1. 2022 10:42
Datum poslední aktualizace: 12. 1. 2022 11:28