Milé děti, připravila jsem si pro vás pár napadů pro další týden. Pokud je vyzkoušíte, ať se vám dílo daří. Můžete je vyfotit a po návratu do školy si své výtvory ukážeme. Zdravím vás všechny, Dana Pilná

náměty pro týden 3. 3. - 3. 4. zde

-----------------------------------------------------------------

Milé děti, zdravím vás a tady je pár námětů, jak strávit volný čas. Do  mého školního e-mailu  (Dana.Pilna@zstgmblatna.cz ) mi můžete poslat fotografie všeho, co jste tvořili. Rodiče nebo starší sourozenci vám s tím určitě rádi pomohou a já jim za to moc děkuji.

Budu se moc těšit na vaše fotografie. Napište mi, zda jste s někým hráli šachy, Prší, a Jak to dopadlo.
                                                                                                                       Do příště malý úkol: pokud se vám podaří vyjít s rodiči někam do přírody,  nasbírejte si / 5-10ks /větvičky z břízy, vrby atd, asi 20 cm dlouhých. Poradím vám, jak si z nich udělat velikonoční dekoraci.

Mějte se moc hezky. Vaše vychovatelka Dana Pilná.

1. Kluci mohou trénovat šachy s rodiči nebo přes počítač, to samé můžou i s hrou „Prší“, / tu rády hrají i děvčata/, po návratu do školy si uděláme turnaj.
  2.  Družinu jsme si vyzdobili velkými tulipány, zkuste si doma jarně vyzdobit pokojíček. Nakreslete záhon tulipánů na papír, čtvrtku. Použijte co nejvíce barev, aby záhon byl veselý. Nebo můžete zkusit pár sluníček podle vzoru, co přikládám. Sluníčko nakreslete tužkou nebo černým fixem, přetřete žlutou vodovou barvou nebo překreslete žlutou pastelkou. Podle toho co doma máte, nezapomeňte je vystřihnout.

ŠD

3. Pokud máte doma stavebnici Lega, zkuste postavit domek, ve kterém byste
    chtěli bydlet.  Kolik bude mít místností? Kdo v něm bude bydlet s vámi? Která
    zvířátka?  Pokud nemáte Lego, může to být samozřejmě i jiná stavebnice
    a pokud ani to ne, zkuste nakreslit.