Ahoj děti, týden máme za sebou a já jsem si pro vás připravila další zábavné aktivity.

Můžete luštit, vymalovávat. Pokud Vaši rodiče nemohou tisknout, můžete s tajenku  namalovat, stejně tak jako obrázky, které jsou určené na omalovávání.

• Můžete vymalovávat online. Stačí kliknout ZDE.   Vpravo si vybereš, z jakého tématu chceš vybrat obrázky a pak už jen vybíráš barvičky a vkládáš je do obrázku. Tak příjemnou zábavu.
  • Další zábavu najdete,  když klinete ZDE

Ať se vám daří, vzpomínám na vás všechny. Vaše vychovatelka Dáša  sluníčková třída

--------------------------------------------------------------------

Přeji rodičům i dětem hezký den.

Milé děti, moc Vás zdravím a stýská se mi po naší družince. Věřím, že se brzy uvidíme a vše zase bude jako dříve. Budu posílat každý týden pár nápadů pro zkrácení chvilek doma.

Vaše vychovatelka Dáší

Jako první nápad jsou jarní puzzle. Co si představíš, když se řekne se řekne jaro?

Nakresli si puzzlík dle vzoru níže - nebo popros rodiče, zda by ti nemohli vytisknout  puzzlík a namaluj něco jarního. ( př. jarní kytičky, mládátka, rozkvetlé stromy, ptáčky, sluníčko,přírodu…) Výkres si schovej a ukážeme si ho ve škole a dáme na nástěnku.

Vzor puzzlíku: ke stažení ZDE

PUZZLE

A takhle nějak by mohla vypadat naše nástěnka po návratu do školy:

šd

A kdo má možnost si něco vytisknout, může poprosit rodiče o vytištění omalovánek - ke stažení ZDE