Navigace

Obsah

ŠKOLNÍ DRUŽINA ZŠ T. G. MASARYKA
 

ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY:   
    
I. oddělení ŠD:  Mgr. Eva Křížková
II. oddělení ŠD:  Anna Čadková
III. oddělení ŠD:  Dana Pilná
IV. oddělení ŠD:  Bc. Dagmar Holínová
V. oddělení ŠD:  Bc. Lenka Cohnová
VI. oddělení ŠD:  Mgr. Bc. Miroslava Köhlerová
VII. oddělení ŠD:  Mgr. Lenka Bártová

 

KONTAKTY:

TELEFON:  383 422 484; 778 884 464
            778 884 463- ŠD p. Křížková I. A


E-MAIL:   Dana.Pilna@zstgmblatna.cz

                Anna.Cadkova@zstgmblatna.cz

                Eva.Krizkova@zstgmblatna.cz   

                Lenka.Bartova@zstgmblatna.cz

                Dagmar.Holinova@zstgmblatna.cz 

                Miroslava.Kohlerova@zstgmblatna.cz  

 

                               PLATBY VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Od 1. 9. 2013 je školní družina  zpoplatněna částkou
70,- Kč za měsíc. Splatnost je vždy 20. kalendářního dne v měsíci. Platbu lze provádět i na několik měsíců dopředu, případně pololetně bezhotovostně. Částku uhradíte v kanceláři účetní p. Müllerové (1. patro), kde obdržíte také údaje pro bezhotovostní platby.

 

 

PLÁN ŠD NA ŠKOLNÍ ROK 2018 - 19

VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ DRUŽINY