Navigace

Obsah

ŠKOLNÍ DRUŽINA ZŠ T. G. MASARYKA
 

ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY:   

 
I. oddělení ŠD Mgr. Eva Křížková
II. oddělení ŠD Anna Čadková
III. oddělení ŠD Dana Pilná
IV. oddělení ŠD Bc. Dagmar Holínová
V. oddělení ŠD Zuzana Voračková
VI. oddělení ŠD  Jana Havlenová
VII. oddělení ŠD Mgr. Lenka Bártová

 

 

 

 

 

 


    

KONTAKTY:

TELEFON:  383 422 484; 778 884 464
            778 884 463- ŠD p. Havlenová - 3. A


E-MAIL:   Dana.Pilna@zstgmblatna.cz

                Anna.Cadkova@zstgmblatna.cz

                Eva.Krizkova@zstgmblatna.cz   

                Lenka.Bartova@zstgmblatna.cz

                Dagmar.Holinova@zstgmblatna.cz 

                Jana.Havlenova@zstgmblatna.cz

                Zuzana.Vorackova@zstgmblatna.cz  

 

                               PLATBY VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Od 1. 9. 2013 je školní družina  zpoplatněna částkou
70,- Kč za měsíc. Splatnost je vždy 20. kalendářního dne v měsíci. Platbu lze provádět i na několik měsíců dopředu, případně pololetně bezhotovostně. Částku uhradíte v kanceláři účetní p. Müllerové (1. patro), kde obdržíte také údaje pro bezhotovostní platby.

 

 

PLÁN ŠD NA ŠKOLNÍ ROK 2019 - 20

VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ DRUŽINY