Obsah

Stránka

Plán akcí školy na červen


  • ŠKOLNÍ VÝLETY V ČERVNU – viz aktuality

pátek
1. 6. 

  DEN DĚTÍ NA PLOVÁRNĚ

  • žákovský parlament
  • od 10:00 hod. – odchod ze školy – do 17:00 hod.
  • pg. doprovod Mgr. Růžičková, Mgr. Vitáková

 

  VÝLET 7. TŘÍDA

úterý

5. 6.

  PLAVÁNÍ 3A, 3B

  • výuka do 10:40 hod. – potom oběd, odjezd 11:15 hod.
  • příjezd cca 14:15 hod
  • doprovod Mgr. Zelenková, Mgr. Třísková,
    Bc. Vokurková

 

  NÁVŠTĚVA PŘEDŠKOLÁKŮ Z MŠ VRCHLICKÉHO

  • cca od 9:00 hod.
  • zajistí 1A + Mgr. Fousová a 1B + Mgr. Peršínová

 

  VÝLET 8B

středa

6. 6.

  DITA KRAUS

  • beseda s paní Ditou Kraus, která přežila nacistické koncentrační tábory
  • sál CKVB – zdarma
  • akce pro žáky 6. – 9. ročníku
  • doprovod třídní učitelé

středa

6. 6.

-

sobota

9. 6.

  PROŽITKOVÝ KURZ ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU

  • další info viz aktuality
  • zodpovídá Mgr. Růžičková, Mgr. Vitáková

čtvrtek 7. 6.

-

pátek

8. 6.

  ROZLOUČENÍ S PATRONÁTEM PRVŇÁČKŮ
  A DEVÁŤÁKŮ

  • společné  opékání buřtů + nocování ve škole
  • pátek společný pěší výlet do Bezdědovic – návrat vlakem v 11:50 hod. – potom oběd ve škole + ŠD nebo odchod domů
  • zodpovídají Mgr. Fousová, Mgr. Peršínová,

Mgr. Vokrojová

pondělí 11. 6.

  6.B – NÁVŠTĚVA MĚSTSKÉHO MUZEA

  • 2. + 3. vyučovací hodina
  • doprovod Mgr. Kubíková
  • po návratu dle rozvrhu

 

  OBHAJOBY ABSOLVENTSKÝCH PRACÍ  I. ČÁST

  • vyvrcholení celoročního projektu 9. ročníku
  • přesný rozpis obhajob viz aktuality
  • zodpovídá Mgr. Houzarová

úterý

12. 6.

  PLAVÁNÍ 3A, 3B

  • výuka do 10:40 hod.–potom oběd, odjezd 11:15h.
  • návrat cca 14:15 hod.
  • doprovod Mgr. Zelenková, Mgr. Třísková,
    Bc. Vokurková

 

  VÝLET 1B + 2A

středa

13. 6.

  OBHAJOBY ABSOLVENTSKÝCH PRACÍ II. ČÁST

  • vyvrcholení celoročního projektu 9. ročníku
  • přesný rozpis obhajob viz aktuality
  • zodpovídá Mgr. Houzarová

 

  SCHŮZKA DĚTÍ A ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ
  BUDOUCÍCH 1. TŘÍD

  • začátek v 15:00 hod. ve školní jídelně
  • informace o složení jednotlivých tříd
  • zák. zástupci program s třídními učitelkami
    Mgr. Vonáškovou a Mgr. Zelenkovou
  • pro děti připraven zábavný program
  • zodpovídají Mgr. Vonášková, Mgr. Zelenková, Mgr. Houzarová

čtvrtek

14. 6.

  ALENKA V KRAJI DIVŮ

  • představení ZUŠ Blatná
  • 1. – 9. ročník
  • od 10:00 hod. v sokolovně
  • vybíráme 20,- Kč
  • doprovod třídní učitelé

 

  NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE

  • 2. A – Mgr. Zachová, p. vych. Motejzíková
  • pátek 15. 6. návštěva knihovny
  • celá třída výuka do 11,35 h.
  • zodpovídá Mgr. Zachová

pondělí

18. 6.

  VÝLET 1.A + 2.B

úterý

19. 6.

  PLAVÁNÍ 3A, 3B

  • výuka do 10:40 hod. – potom oběd, odjezd 11:15 hod.
  • návrat cca 14:15 hod.
  • doprovod Mgr. Zelenková, Mgr. Třísková,
    Bc. Vokurková

 

  VÝLET 6A + 6B

 

  ATLETICKÁ VŠESTRANNOST

  • pro I. stupeň – z každého ročníku 2 zástupci
  • více info + zodpovídá Mgr. Voříšek

středa

20.6.

  VÝLET 4B + 5A

čtvrtek

21. 6.

  PEDAGOGICKÁ RADA ZA II. POLOLETÍ

  • od 14:00 hod.
  • výuka do 13:30 hod.

 

  VÝLET 5B + 3A

 

  ATLETICKÁ OLYMPIÁDA STRAKONICE

  • 6. – 7. ročník – vybraní žáci
  • zodpovídá + více info Mgr. Voříšek

pátek

22. 6.

  MARATON PRO MĚSTO BLATNÁ

  • projekt žákovského parlamentu ve spolupráci s Městem Blatná a Domovem pro seniory Blatná
  • vybrali jsme 7 oblastí v Blatné, kde se pohybují děti  a budeme se o ně v příštím školním roce starat – přidáte se k nám?
  • akce proběhne na letním stadioně od 9:00 hod., po skončení oběd, školní družina nebo domů

 

  VÝLET 3B + 4A

 

pondělí

25. 6.

  VÝLET 9. TŘ.

pondělí 25. 6. úterý  26. 6.

 

  VÝLET 8A

 

pátek 29. 6.

  UKONČENÍ ŠK. ROKU 2017/2018

  • vydání vysvědčení za II. pololetí
  • 8:30 hod. – slavnostní vyvedení žáků 9. třídy ze školy
  • ostatní žáci – odchod do ŠD nebo domů

 

  9:00 hod. – slavnostní předání
   vysvědčení žákům 9. ročníku
   na zámku Blatná


6. 6. 2018 Zobrazit méně

Stránka