Obsah

Stránka

Akce školy v prosinci


PLÁN ŠKOLY NA PROSINEC

NEDĚLE 1. PROSINCE

ZAHÁJENÍ ADVENTU VE MĚSTĚ BLATNÁ

  • pěvecké vystoupení školy u vánočního stromu – přihlášení žáci
  • sraz u kašny v 16:45 hod. – začátek 17:00 hod.
  • doprovod PaedDr. Wachtlová

 

PONDĚLÍ 2. PROSINCE

EXKURZE BLATENSKÁ RYBA - SÁDKY

  • pro žáky volitelného předmětu přírodovědná praktika – skupina II.
  • sraz 13:30 hod. v hale školy
  • návrat do 15:15 hod. ke škole
  • doprovod Ing. Mgr. Matějovicová
     

ČERTÍ ŠKOLA  - 2. – 5. 12. 

  • proběhne ve 2. A
  • běžná výuka dle rozvrhu v čertovském a mikulášském stylu 
  • advent a jeho zvyky

 

ÚTERÝ 3. PROSINCE

FLORBALOVÝ TURNAJ STRAKONICE MLADŠÍ ŽÁCI

  • nominovaní žáci 6. – 7. ročníku
  • sraz: 7:00 hod.  zastávka BUS ul. B. Němcové
  • návrat: cca 14 hod. – po příjezdu odchod domů
  • s sebou: sportovní obuv, pití, svačinu, odhlásit oběd!!
  • pg. doprovod: Mgr. Voříšek
     

ČERTÍ ŠKOLA  - 3. – 5. 12. 

  • proběhne ve 2. B, 1. A
  • běžná výuka dle rozvrhu v čertovském a mikulášském stylu 
  • advent a jeho zvyky

 

STŘEDA 4. PROSINCE

MLADÝ CHEMIK

  • krajské kolo – postupující žáci 9. ročníku
  • sraz 6:10 hod. na nádražÍ ČD (odjezd 6:24 hod.)
  • příjezd do 18:00 hod. – dle časového vývoje soutěže
  • s sebou: pití, svačinu, kalkulačku
  • cena: 0,-  - jízdné hradí S.R.P.Š.
  • doprovod Ing. Mgr. Matějovicová

 

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT – VÝTVARNÝ WORKSHOP

  • Domov pro seniory Blatná
  • 8 – 11 hod. – sraz v 8:00 hod. v hale školy
  • přihlášení zástupci žákovského parlamentu
  • po návratu výuka dle rozvrhu
  • doprovod Mgr. Růžičková, Mgr. Vitáková

 

ČTVRTEK 5. PROSINCE

FLORBALOVÝ TURNAJ STRAKONICE STARŠÍ ŽÁCI

  • nominovaní žáci 8. - 9. ročníku
  • sraz: 7:00 hod.  zastávka BUS ul. B. Němcové
  • návrat: cca 14 hod. – po příjezdu odchod domů
  • s sebou: sportovní obuv, pití, svačinu, odhlásit oběd!!
  • pg. doprovod: Mgr. Voříšek
     

ČERTÍ ŠKOLA 

  • proběhne v 1. B
  • běžná výuka dle rozvrhu v čertovském a mikulášském stylu 

 

MIKULÁŠSKÝ REJ V ZŠ TGM

  • zajišťuje 9. třída
  • proběhne ve třídách I. stupně – od 8:00 hod.
  • po skončení 9. třída oběd a odchod domů – cca 13:25 hod.
  • 1. hod.: 3B, 3A
  • 2. hod.: 2A, 2B
  • 3. hod.: 1A, 1B
  • 4. hod.: 5A, 5B
  • 5. hod.: 4A, 4B
  • zodpovídá Ing. Mgr. Matějovicová

 

SOBOTA  7. PROSINCE

VÁNOČNÍ TRHY NA ZÁMKU BLATNÁ

  • domluvení zástupci ŽP
  • 10:00 – 17:00 hod.
  • teplé oblečení!!!
  • pg. doprovod Mgr. Růžičková

 

PONDĚLÍ 9. PROSINCE

VÁNOČNÍ VYRÁBĚNÍ S MŠ ŠILHOVA I.

  • od 9:30 hod. 
  • vystoupí žáci 2B + Mgr. Zelenková
  • vyrábění s MŠ  + 3B + Mgr. Vitáková
  • organizačně zodpovídá Mgr. Vonášková, Mgr. Třísková

 

EXKURZE BLATENSKÁ RYBA - SÁDKY

  • pro žáky volitelného předmětu přírodovědná praktika – skupina I.
  • sraz 13:30 hod. v hale školy
  • návrat do 15:15 hod. ke škole
  • doprovod Ing. Mgr. Matějovicová

 

ÚTERÝ 10. PROSINCE

 VÁNOČNÍ VYRÁBĚNÍ S MŠ ŠILHOVA II.

  • od 9:30 hod.  
  • vystoupí žáci 2B + Mgr. Zelenková
  • vyrábění s MŠ +4A + Mgr. Vokroj
  • organizačně zodpovídá Mgr. Vonášková, Mgr. Třísková

 

NÁVŠTĚVA MUZEA 6B

  • od 10:30 hod.  
  • zdarma
  • doprovod Mgr. Zachová


STŘEDA 11. PROSINCE

VÁNOČNÍ VYRÁBĚNÍ S MŠ HUSOVY SADY

  • od 9:30 hod. 
  • vystoupí žáci 2B
  • vyrábění s MŠ  + 2A + Mgr. Vonášková
  • zodpovídá Mgr. Vonášková, Mgr. Třísková, Mgr. Zelenková

 

PÁTEK  13. PROSINCE

ÚŘAD PRÁCE STRAKONICE

  • pro 9. ročník 
  • sraz 7:50 hod. na nádraží ČD (odjezd 8:04 hod.)
  • příjezd: 11: 52 na nádraží ČD
  • program: poradenství k dalšímu vzdělávání na ÚP Strakonice
  • s sebou: psací potřeby, zápisník, svačinu, peníze na jízdné
  • doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová

 

DOMOV PRO SENIORY

  • pěvecké vystoupení dětí ZŠ TGM  - děti, které nacvičovaly vánoční vystoupení s PaedDr. Wachtlovou + děti kytarového kroužku
    p. Čadkové
  • od 10:00 hod. – před a po skončení vystoupení výuka dle rozvrhu
  • doprovod: PaedDr. Wachtlová, p. vychovatelka Čadková

 

PONDĚLÍ 16. PROSINCE

DO SVĚTA – 6. A + 8. A

  • kurz všeobecné primární prevence – zaměřeno na vztahy v kolektivu
  • 1. – 4. vyučovací hodina
  • po skončení výuka dle rozvrhu
  • zdarma - hrazeno z grantu Jihočeského kraje a S.R.P.Š., z.s.
  • organizačně zajišťuje DO SVĚTA, z. s.
  • pg. dohled Mgr. Voříšek (6. A), Mgr. Posavádová (8. A)

 

 

ÚTERÝ 17. PROSINCE

VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ V MŠ ŠILHOVA

  • od 17 hod. 
  • vystoupí děti z kytarového kroužku
  • zodpovídá p. Čadková
     

1. A – VÁNOČNÍ VYRÁBĚNÍ S RODIČI

  • od 15:00 hod. ve školní jídelně
  • zajišťuje Mgr. Fousová

 

VÁNOČNÍ VYRÁBĚNÍ S MŠ VRCHLICKÉHO

  • od 9:30 hod. 
  • vystoupí žáci 2B
  • vyrábění s MŠ  + 3A + Mgr. Třísková
  • zodpovídá Mgr. Vonášková, Mgr. Třísková, Mgr. Zelenková

 

STŘEDA 18. PROSINCE

VÁNOČNÍ KOLEDOVÁNÍ V MŠ VRCHLICKÉHO

  • kytarový kroužek
  • od 9:00 hod.
  • doprovod: p. vych. Čadková
     

VÁNOČNÍ KOLEDOVÁNÍ V MŠ HUSOVY SADY

  • kytarový kroužek
  • od 10 hod.
  • doprovod: p. vych. Čadková

 

DO SVĚTA – 6. B + 8. B

  • kurz všeobecné primární prevence – zaměřeno na vztahy v kolektivu
  • 1. – 4. vyučovací hodina
  • po skončení výuka dle rozvrhu
  • zdarma - hrazeno z grantu Jihočeského kraje a S.R.P.Š., z.s.
  • organizačně zajišťuje DO SVĚTA, z. s.
  • pg. dohled Mgr. Zachová (6. B), PaedDr. Wachtlová  (8. B)
     

KERAMICKÉ VÝROBKY

  • nabídka drobných keramických předmětů p. Viziny
  • možnost koupě drobných dárečků
  • proběhne ve školní jídelně od 8:00 do 10:00 hod.

 

ČTVRTEK 19. PROSINCE

DO SVĚTA – 7. A + 9. tř.

  • kurz všeobecné primární prevence – zaměřeno na vztahy v kolektivu
  • 1. – 4. vyučovací hodina
  • po skončení výuka dle rozvrhu
  • zdarma - hrazeno z grantu Jihočeského kraje a S.R.P.Š., z.s.
  • organizačně zajišťuje DO SVĚTA, z. s.
  • pg. dohled Mgr. Růžičková (7. A), Ing. Mgr. Matějovicová (9. tř.)

 

PÁTEK 21. PROSINCE

VÁNOČNÍ KINO A BESÍDKY

KINO:  Hodinářův učeň – cena bude dětem sdělena

  • 8:15 hod.:   1. – 4. ročník + 9. tř.
  • 10:30 hod.: 5. ročník + 6. – 8. ročník
  • doprovod: třídní učitelé +pg. asistenti + určení netřídní pedagogové

BESÍDKY +KONEC VÝUKY:

  • 2. – 4. třída:
  • od 10:00 hod. – ve třídách, po skončení oběd s TU + ŠD nebo odchod domů – ukončení  11:35 hod.
  • 1A + 9. třída:
  • společná besídka od 10:00 hod.  – po společném programu každá třída úklid a oběd + ŠD nebo odchod domů – ukončení 11:45 hod.
  • 5. – 8. ročník:
  • besídka od 8:00 do 10:00 hod. – potom odchod do kina (od 10:30 hod.)  – po kině oběd s TU + ŠD nebo odchod domů – ukončení cca 12:00 hod. – po skončení kina
  • dohled při besídkách třídní učitelé

 

PONDĚLÍ 23. 12. 2019 - PÁTEK 3. 1. 2020
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

DĚTI PŘIJDOU DO ŠKOLY V PONDĚLÍ
6. LEDNA 2020.

 

 

 


3. 12. 2019 Zobrazit méně

Stránka