Obsah

Stránka

Akce školy v březnu


PLÁN ŠKOLY NA BŘEZEN

PONDĚLÍ 2. BŘEZNA – PÁTEK 6. BŘEZNA

JAZYKOVÉ KURZY AJ S RODILÝMI MLUVČÍMI

  • celodenní (1 skupina) a tříhodinové (2 skupiny)
  • celodenní skupiny  - výuka ve třídě 6. B
  • tříhodinové kurzy – výuka v  knihovně
  • podrobný rozpis viz nástěnka v 1. patře
  • zajišťuje Mgr. Růžičková


ÚTERÝ 3. BŘEZNA

INFORMAČNÍ ÚTERÝ

  • konzultace pro rodiče žáků – možnost informovat se o prospěchu a chování
  • od 15:00 do 16:00 hod.

 

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA 9. ROČNÍK

  • okresní kolo DDM Strakonice
  • pro žáky postupující ze školního kola
  • odjezd: 7:08 hod. od ubytovny Tesly – sraz před ubytovnou  v 6:50 hod.
  • s sebou: svačinu, přezůvky, psací potřeby, kalkulačku
  • jízdné: hradí organizátor soutěže a SRPŠ ZŠ TGM
  • návrat: dle organizace soutěže, nejpozději ve 13:40 hod.
  • pg. doprovod: Ing. Mgr. Ivana Matějovicová

 

 NÁVŠTĚVA KNIHOVNY 2. A

  • od 8:20 hod. – Městská knihovna Blatná
  • seznámení s novinkami, vrácení půjčených knih
  • po návratu výuka dle rozvrhu
  • doprovod Mgr. Vonášková, AP p. Běhavá

 

ČTVRTEK 5. BŘEZNA

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

  • školní kolo pro přihlášené žáky 1. stupně
  • od 14:00 hod. ve třídě 4. A
  • zodpovídá Mgr. Peršínová

 

ÚTERÝ 10. BŘEZNA

ČAS PROMĚN 6. A 7. ROČNÍK – BESEDA O DOSPÍVÁNÍ

  • 1. vyučovací hodina: 6AB – dívky
  • 2. vyučovací hodina: 6AB – chlapci
  • 3. vyučovací hodina: 7AB – dívky
  • 4. vyučovací hodina: 7AB – chlapci
  • zdarma
  • zajišťuje Mgr. Kočovský

 

ÚTERÝ 10. BŘEZNA – ČTVRTEK 12. BŘEZNA

PEDAGOG 21. STOLETÍ

  • ÚTERÝ 10. 3. – 8. A - I. SKUPINA
  • program zajistí SOU Blatná
  • 1. – 4. vyučovací hodinu
  • oběd zajištěn
  • zdarma
  • rozdělení do skupin zajistí Mgr. Posavádová
  • po skončení konec výuky
  • doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová, Mgr. Posavádová

 

  • STŘEDA 11. 3. – 8. A - II. SKUPINA + 8. B – I. SKUPINA
  • program zajistí SOU Blatná
  • 1. – 4. vyučovací hodinu
  • oběd zajištěn
  • zdarma
  • rozdělení do skupin zajistí Mgr. Posavádová
  • po skončení konec výuky
  • doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová, Mgr. Posavádová

 

  • ČTVRTEK 12. 3. – 8. B – II. SKUPINA
  • program zajistí SOU Blatná
  • 1. – 4. vyučovací hodinu
  • oběd zajištěn
  • zdarma
  • rozdělení do skupin zajistí Mgr. Posavádová
  • po skončení konec výuky
  • doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová, Mgr. Posavádová

 

!!!OD STŘEDY 11. BŘEZNA AŽ DO ODVOLÁNÍ JSOU Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ  VŠECHNY PLÁNOVANÉ AKCE ŠKOLY ZRUŠENY!!!

STŘEDA 11. BŘEZNA

ZDRAVÉ ZUBY 1AB

  • projekt firmy DM drogerie – péče o chrup
  • zajišťují Mgr. Fousová, Mgr. Peršínová

 

PÁTEK 13. BŘEZNA

NÁVŠTĚVA KNIHOVNY 1. A

  • seznámení s knihovnou + velikonoční svátky
  • od 9:00 hod.
  • po návratu výuka dle rozvrhu
  • doprovod Mgr. Fousová
     

STŘEDA 18. BŘEZNA

JIHOČESKÝ ZVONEK

  • školní kolo pro přihlášené žáky
  • od 14:00 hod. v učebně HV (6. B)
  • zodpovídá PaedDr. Wachtlová, p. vych. Čadková

 

GEIV CASSIOPEIA ČESKÉ BUDĚJOVICE – PUTOVÁNÍ PŘÍRODOU

  • didaktická hra „Přežití v krajině“ – pozitivní i negativní dopady různých způsobů využívání krajiny na volně žijící druhy živočichů a rostlin – porozumění významu chráněných území i jednoduchých opatření na podporu biodeverzity
  • 4. vyučovací hodina:  9. A
  • 5. vyučovací hodina: 8. B
  • 6. vyučovací hodina: 8. A
  • zdarma
  • zodpovídá Ing. Mgr. Matějovicová

 

KONCERT ZUŠ

  • od 10:00 hod. v ZUŠ
  • zúčastní se: 1AB + 5AB
  • zdarma
  • pg. doprovod: Mgr. Fousová, Mgr. Peršínová, Mgr. Vokrojová,
    Mgr. Kočovský

 

ČTVRTEK 19. BŘEZNA

RECITAČNÍ SOUTĚŽ – OKRESNÍ KOLO STRAKONICE I.

  • I. kategorie = I. stupeň ZŠ
  • pro žáky postupující ze školního kola
  • sraz: 6:50 hod. na zastávce BUS ul. B. Němcové
  • předpokládaný příjezd: 12:05 hod, 12:47 hod. nebo 13:39 hod. dle ukončení soutěže
  • cestovné: hradí organizátor soutěže
  • odhlásit oběd
  • pg. doprovod: Mgr. Peršínová


ČTVRTEK 19. BŘEZNA – PÁTEK 20. BŘEZNA

VELIKONOČNÍ VÝSTAVA

  • v hale školy
  • čtvrtek od 9:00 hod. do 16:00 hod.
  • pátek od 9:00 hod. do 13:00 hod.
  • zodpovídá p. Pilná
     

PÁTEK 20. BŘEZNA

MATEMATICKÝ KLOKAN

  • 1. a 2. vyučovací hodinu
  • 2. – 5. ročník – všichni žáci
  • 6. – 9. ročník – přihlášení zájemci z jednotlivých tříd
  • organizace bude zveřejněna na nástěnce v 1. patře
  • zodpovídá Mgr. Kočovský, Mgr. Pekárková

 

RECITAČNÍ SOUTĚŽ – OKRESNÍ KOLO STRAKONICE II.

  • II. kategorie = II. stupeň ZŠ
  • pro žáky postupující ze školního kola
  • sraz: 6:45 hod. na zastávce BUS ul. B. Němcové
  • předpokládaný příjezd: 12:05 hod., 12:47 hod. nebo 13:39 hod. dle ukončení soutěže
  • cestovné: hradí organizátor soutěže
  • odhlásit oběd
  • pg. doprovod: Mgr. Zachová

 

PÁTEK 23. BŘEZNA

ČTENÍ S BABIČKAMI

  • projekt s klientkami DS Blatná
  • od 8:15 hod. ve školní knihovně
  • zúčastní se 1. AB
  • zodpovídají Mgr. Fousová, Mgr. Peršínová

 

STŘEDA 25. BŘEZNA

BUDU ŠKOLÁKEM

  • akce pro budoucí školáky
  • proběhne 2x – od 15:00 hod. a od 16:00 hod.
  • program: děti si vyzkouší školní práci, pro rodiče bude připravena komentovaná prohlídka školy + informace o zápise do 1. tříd
    a o organizaci výuky v 1. třídě
  • zodpovídá Mgr. Vonášková, Mgr. Zelenková, Mgr. Houzarová

 

ENERGETICKÁ GRAMOTNOST

  • přednáška pro žáky 8. – 9. ročníku
  • program: seznámení žáků se základními tématy energetiky
  • zdarma
  • organizace:
    2. vyučovací hodina: 8. A – pg. dohled Mgr. Vokrojová
    3. vyučovací hodina: 8. B – pg. dohled Mgr. Zíka

    4. vyučovací hodina: 9. tř. – pg. dohled Ing. Mgr. Matějovicová

 

PÁTEK 27. BŘEZNA

2. A – NÁVŠTĚVA KNIHOVNY

  • od 10:00 hodin
  • program: Velikonoce
  • zdarma
  • doprovod: Mgr. Vonášková, AP p. Běhavá

 

UPOZORNĚNÍ:

  Z DŮVODU EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE  V EVROPĚ I V ČR
  A PO   DOHODĚ S CK CIAO BYL JAZYKOVĚ POZNÁVACÍ POBYT
  DO BELGIE – ANGLIE PŘESUNUT Z TERMÍNU 29. 3. – 4. 4.
  NA ŘÍJEN 2020. PODROBNÉ INFORMACE BUDOU VŠEM VČAS
  SDĚLENY, VŠE OSTATNÍ ZŮSTÁVÁ V PLATNOSTI.


3. 3. 2020 Zobrazit méně

Stránka