Obsah

Stránka

Akce školy v únoru


PONDĚLÍ 3. ÚNORA – PÁTEK 7. ÚNORA

JARNÍ PRÁZDNINY

 

PONDĚLÍ 10. ÚNORA

ZMĚNA ROZVRHŮ

  • od 1. února 2020 platí nové rozvrhy hodin vzhledem k personálním změnám v pedagogickém sboru
  • rozvrhy k dispozici na www.zstgmblatna.cz
  • třídy, ve kterých došlo ke změně, byly o této skutečnosti informovány třídními učiteli již před jarními prázdninami

 

TONDA OBAL NA CESTÁCH

  • ekologický program určený žákům 1.AB, 2. AB, 3. AB a žákům přírodovědných praktik
  • žáci získají informace o tom, jak, kam a proč se odpad třídí a co se z něj dále vyrábí + dostanou možnost  podívat se na vzorky recyklovaných materiálů
  • zdarma
  • organizace:

               2. vyučovací hodina: 1. A + 2. A
              
3. vyučovací hodina:1.B (ve třídě 1.A) + 2.B (ve třídě 2. A)
              
4. vyučovací hodina: 3. A (ve třídě 1. A) + 3. B (ve třídě 2. A)
              
7. vyučovací hodina: přírodovědná praktika (ve třídě 2. A)

  • zodpovídá Ing. Mgr. Matějovicová

 

ÚTERÝ 11. ÚNORA

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

  • okresní kolo Strakonice
  • žáci postupující ze školního kola
  • odjezd: 6:58 hod. zastávka BUS B. Němcové – sraz v 6:45 hod.
  • příjezd: cca 13:50 vlakem (dle průběhu soutěže) – odhlásit oběd
  • s sebou: přezůvky, svačina, psací potřeby
  • pg. doprovod: Mgr. Karešová

 

STŘEDA 12. ÚNORA

AJ SOUTĚŽ VE SPEELINGU

  • soutěž pro 4. – 5. ročník
  • proběhne během 1. vyučovací hodiny
  • zajišťuje: Mgr. Karešová, Mgr. Hulačová
     

ČTVRTEK 13. ÚNORA

MAŠKARNÍ 3. A

  • oslava masopustu ve třídě 3. A
  • 1. – 2. vyučovací hodinu
  • po skončení výuka dle rozvrhu
  • zajišťuje Mgr. Třísková
     

PREVENTIVNÍ PROGRAM PRO ŽÁKY 5. ROČNÍKU

  • zdarma
  • organizace: 5.A – 3. a 4. vyučovací hodina
                                  dohled TU Mgr. Vokrojová
                       
    5.B – 1. a 2. vyučovací hodina
                                
    dohled TU Mgr. Kočovský
  • zodpovídá Mgr. Kočovský

 

VEVERKA REZKA

  • školní kolo
  • soutěž pro žáky 3. – 4. ročníku se zájmem o přírodu
  • proběhne během 2. vyučovací hodiny ve školní jídelně
  • zajišťuje: Ing. Mgr. Matějovicová

 

PONDĚLÍ 17. ÚNORA

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

  • školní kolo pro přihlášené žáky 2. stupně
  • od 14:00 hod. v učebně 6.B
  • zodpovídá Mgr. Zachová
     

MAŠKARNÍ 2. A + 2. B

  • oslava masopustu ve 2. ročníku
  • během 1. – 2. vyučovací hodiny
  • zajišťují Mgr. Zelenková, Mgr. Vonášková
     

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

  • školní kolo – pro žáky 9. ročníku
  • během  2. vyučovací hodiny
  • zodpovídá Ing. Mgr. Matějovicová

 

STŘEDA 19. ÚNORA

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V AJ

  • okresní kolo Strakonice
  • žáci postupující ze školního kola
  • odjezd: 6:58 hod. zastávka BUS B. Němcové – sraz v 6:45 hod.
  • příjezd: cca 13:50 vlakem (dle průběhu soutěže)
  • s sebou: přezůvky, svačina, psací potřeby
  • odhlásit oběd
  • pg. doprovod: Mgr. Karešová

 

ČTVRTEK 20. ÚNORA

DO KOSMU S KRTKEM

  • vzdělávací program zaměřený na popularizaci kosmonautiky
    a moderní vědy
  • určeno žákům 2., 3. a 4. ročníku
  • koná se od 8:30 hod. v KCAŽ Blatná (doba trvání cca 60 min.)
  • vybíráme: 30,- Kč
  • doprovod: TU + asistenti pedagoga
  • po návratu výuka dle rozvrhu

 

VEVERKA REZKA

  • přírodovědná soutěž - okresní kolo Strakonice – CEV Podskalí
  • 3. a 4. ročník  - vybraní žáci ze školního kola se zájmem o přírodu
  • sraz 7:45 hod. na vlakovém nádraží
  • návrat: do 12:00 hod. vlakem
  • s sebou: svačinu, kapesné, pití
  • pg. doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová

 

ÚTERÝ 25. ÚNORA

KARNEVAL 1. AB + 9. TŘÍDA

  • akce v rámci projektu Patronát 9. tř. nad prvňáčky
  • 1. – 2. vyučovací hodina v sokolovně
  • po skončení výuka dle rozvrhu
  • zodpovídají: Mgr. Fousová, Mgr. Peršínová, Ing. Mgr. Matějovicová

 

STŘEDA 26. ÚNORA

KONFERENCE ŽP V BŘEZNICI

  • akce pro vybrané členy žákovského parlamentu
  • sraz: 6:25 hod. na vlakovém nádraží (odjezd vlaku 6:39 hod.)
  • příjezd: 14:44 hod. vlakem
  • jízdné: 2x 8,- Kč
  • odhlásit oběd
  • zodpovídají Mgr. Růžičková, Mgr. Vitáková
     

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

  • okresní kolo Strakonice
  • odjezd v 6:58 hod. od ubytovny Tesly (sraz v 6:50 hod.
  • proplacení jízdného na místě (v ZŠ Dukelská a S.R.P.Š.)
  • s sebou: svačinu + přezůvky + psací potřeby + kalkulačku
  • plánovaný návrat autobusem 11: 52 hod. nebo 12:47 hod.,  nejdéle 13.39 hod. – dle ukončení soutěže
  • odhlásit oběd
  • pg. doprovod: Mgr. Benešová

 

ČTVRTEK 27. ÚNORA

KRÁSY A ZÁKOUTÍ VESMÍRU

  • vzdělávací program pro žáky 6. AB + 8. AB + 9. třídy
  • od 11:00 hod v KCAŽ Blatná (délka programu cca 60 min.)
  • vybíráme 30,- Kč
  • po návratu výuka dle rozvrhu
  • pg. doprovod: TU výše jmenovaných tříd

 

 


8. 2. 2020 Zobrazit méně

Stránka