Obsah

Stránka

PLÁN ŠKOLY NA LEDEN


SOBOTA 4. LEDNA – SOBOTA 11. LEDNA

LVVZ ZADOV – 7A, 7B

  • Odjezd: sobota 4. 1. 2020 v 8:00 hod. od školy
  • Příjezd: sobota 11. 1. 2020 cca ve 12 hod.
  • Doprovod: vedoucí kurzu Mgr. Voříšek
  •                   instruktoři Mgr. Vokroj, Mgr. Voříšková
  •                   vychovatelka, zdravotník  Bc. Holínová
  • seznam potřebných věcí dostaly všechny děti od vedoucího kurzu
  • lyžařský kurz = kombinovaný kurz sjezdového a běžeckého lyžování
  • děti, které se LVVZ nezúčastní, budou v týdnu od 6.1. do 10. 1. v učebně 7. B – rozvrh denně do 11:35 hod. 

 

ÚTERÝ 7. LEDNA

INFORMAČNÍ ÚTERÝ

  • 15:00 – 16:00 hod.
  • informace o prospěchu a chování – určeno zákonným zástupcům

 

STŘEDA 8. LEDNA

9. TŘÍDA

  • návštěva zástupců Euroškoly Strakonice
  • proběhne během 2. vyučovací hodiny
  • dohled Ing. Mgr. Matějovicová

 

ČTVRTEK 9. LEDNA

MUZEUM BLATNÁ – 3. B

  • od 10:00 hod. do 12:00 hod.
  • workshop Barevná planeta
  • doprovod Mgr. Vitáková

 

PÁTEK 10. LEDNA

MĚSTSKÁ KNIHOVNA BLATNÁ – 3. B

  • od 8:00 hod. do 9:30 hod.
  • půjčování knih v městské knihovně
  • doprovod Mgr. Vitáková, Mgr. Komrska

 

STŘEDA 15. LEDNA

SOUBORNÉ DÍLO WILLIAMA SHAKESPEARA

  • Divadlo Na Fidlovačce Praha – pouze pro přihlášené žáky
  • odjezd 7:45 hod. od školy – sraz v 7:30 v hale školy
  • předpokládaný příjezd: 15:00 hod. ke škole
  • cena: 150,- Kč vstupné + 250,- Kč doprava
  • doprovod: Mgr. Kubíková, Mgr. Zachová, PaedDr. Wachtlová

 

ČTVRTEK 16. LEDNA

OLYMPIÁDA V DĚJEPISE

  • okresní kolo Strakonice – postupující žáci ze školního kola
  • sraz: 6:55 hod. zastávka ČSAD B. Němcové (odjezd 7:05)
  • příjezd: 12:08 hod. (popř. 13:39 hod.)
  • s sebou: psací potřeby, přezůvky, svačinu, peníze na cestu (bude proplaceno)
  • doprovod: Mgr. Komrska

 

PONDĚLÍ 20. LEDNA

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

  • školní kolo – pro přihlášené žáky
  • písemná část
  • proběhne 2. – 3. vyučovací hodinu
  • zodpovídají: Mgr. Zachová, Mgr. Karešová

 

ÚTERÝ 21. LEDNA

SPŠ VOLYNĚ – 8. A + 8. B

  • exkurze do Střední průmyslové školy Volyně
  • prohlídka školy, environmentální program
  • odjezd: 8:00 hod. od školy, sraz v 7:45 hod. v hale školy
  • návrat do 14 hod. ke škole
  • zdarma – dopravu a oběd poskytuje SPŠ Volyně
  • pg. doprovod: Mgr. Posavádová, PaedDr. Wachtlová

 

STŘEDA 22. LEDNA

KONCERT ZUŠ

  • návštěva koncertu ZUŠ určeného žákům škol
  • zúčastní se třídy 3. A,B + 4. A,B
  • od 10:00 hod. – po návratu výuka dle rozvrhu
  • doprovod Mgr. Třísková, Mgr. Vitáková, Mgr. Vokroj, Mgr. Karešová
    + AP p. Hrdličková, p. Rybová
  • zdarma

 

PEDAGOGICKÁ RADA ZA 1. POLOLETÍ

  • začátek 14:00 hod.
  • výuka pouze do 13:30 hod.
  • zajišťuje: Mgr. Voříšková, Mgr. Houzarová

 

ČTVRTEK 23. LEDNA

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE

  • okresní kolo Strakonice – postupující žáci ze školního kola
  • sraz: 6:55 hod. zastávka ČSAD B. Němcové (odjezd 7:05)
  • příjezd: 12:08 hod. (popř. 13:39 hod.)
  • s sebou: psací potřeby, přezůvky, svačinu, peníze na cestu (bude proplaceno)
  • doprovod: Mgr. Kubíková

 

PONDĚLÍ 27. LEDNA

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

  • školní kolo – pro přihlášené žáky
  • konverzační část
  • proběhne 7. – 8. vyučovací hodinu
  • zodpovídají: Mgr. Zachová, Mgr. Karešová

 

CHARITATIVNÍ WORKSHOP ŽP

  • ve spolupráci s nadaci Via – zaměřeno na přípravu charitativních akcí
  • proběhne v KCAŽ Blatná
  • pro členy ŽP
  • zodpovídají: Mgr. Růžičková, Mgr. Vitáková

 

ČTVRTEK 30. LEDNA

VYDÁNÍ VYSVĚDČENÍ ZA I. POLOLETÍ

  • 1. vyučovací hodina - zhodnocení výsledků vzdělávání a chování ve třídách + předání výpisů z vysvědčení za I. pololetí
  • provedou TU
  • netradiční vysvědčení – předání prvního vysvědčení prvňáčkům v rámci patronátu 1. a 9. tříd (proběhne také 1. vyučovací hodinu) + TU
  • dále výuka dle rozvrhu

 

 


6. 1. 2020 Zobrazit méně

Stránka