Obsah

Stránka

AKCE ŠKOLY NA ŘÍJEN


PLÁN ŠKOLY NA ŘÍJEN

ÚTERÝ 1. ŘÍJNA

DIVADÉLKO HRADEC KRÁLOVÉ

  • 1. – 4. ročník
  • cena: 50,- Kč
  • proběhne v KCAŽ Blatná
  • 8:30 hod.: 1A, 2A, 3A, 4A + doprovod       třídní učitelé, popř. AP
  • 10:00 hod.: 1B, 2B, 3B, 4B + doprovod třídní učitelé, popř. AP
  • po návratu výuka dle rozvrhu

 

STŘEDA 2. ŘÍJNA

DIVADÉLKO HRADEC KRÁLOVÉ

  • 5. - 9. ročník
  • cena: 50,- Kč
  • proběhne v KCAŽ Blatná
  • 8:30 hod.: 5A, 6A, 6B, 7A, 9A + doprovod třídní učitelé
  • 10:00 hod.: 5B, 7B, 8B, 8A + doprovod třídní učitelé
  • po návratu výuka dle rozvrhu

 

PLAVECKÝ VÝCVIK II. A + II. B

  • 5. lekce
  • odjezd 9:30 hod., návrat kolem 13:00 hod.
  • doprovod: Mgr. Vonášková, Mgr. Zelenková, AP p. Běhavá,
  • zajišťuje Plavecká škola Písek
  • s sebou: plavky, ručník, mýdlo, svačinu, drobné kapesné dle vlastní úvahy
  • po návratu oběd a ŠD

 

ČTVRTEK 3. ŘÍJNA

STATION 17 

  • návštěva zástupců nízkoprahového zařízení STATION 17
  • informace pro žáky 6. – 9. tříd
  • proběhne během třídnických hodin

 

PÁTEK 4. ŘÍJNA

PODZIMNÍ ATLETIKA

  • atletická soutěž škol Blatenska pořádaná ZŠ TGM + ZŠ Záboří
  • týká se nominovaných žáků 6. – 9. ročníku
  • sraz žáků: 7:55 hod. v hale školy
  • předpokládaný konec 13, 30 hod.
  • oběd neodhlašovat – bude ve škole
  • 9. tř. – pomoc při organizaci soutěže
  • pg. dohled Mgr. Voříšek, Mgr. Vokroj
     

MĚSTSKÁ KNIHOVNA – 2. B

  • od 8:00 hod. – sraz ve třídě
  • zdarma
  • doprovod Mgr. Zelenková, K. Ptáčková

 

PONDĚLÍ 7. ŘÍJNA

MLADÝ CHEMIK

  • soutěž pro přihlášené zájemce 8. a 9. tříd
  • zajišťuje Ing. Mgr. Matějovicová


ÚTERÝ 8. ŘÍJNA

SOU BLATNÁ – DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

  • určeno žákům 9. třídy
  • proběhne 3. – 4. vyučovací hodinu
  • pg. doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová, Mgr. Posavádová
  • po návratu výuka dle rozvrhu

 

STŘEDA 9. ŘÍJNA

PLAVECKÝ VÝCVIK II. A + II. B

  • 6. lekce
  • odjezd 9:30 hod., návrat kolem 13:00 hod.
  • doprovod: Mgr. Vonášková, Mgr. Zelenková, AP p. Běhavá,
  • zajišťuje Plavecká škola Písek
  • s sebou: plavky, ručník, mýdlo, svačinu, drobné kapesné dle vlastní úvahy
  • po návratu oběd a ŠD

 

STŘEDA 9. 10. – ČTVRTEK 10. 10.

„SRDÍČKOVÉ DNY“

  • sbírka „Život dětem“
  • akce žákovského parlamentu
  • prodej předmětu s logem
  • ceny od 20,-Kč do  45,- Kč
  • zajišťuje Mgr. Růžičková

 

ČTVRTEK  10. ŘÍJNA

NÁVŠTĚVA ŽÁKŮ ZE ŠVÝCARSKA

  • školu navštíví děti ze Švýcarska
  • 8:00 hod. - prohlídka školy
  • 2. vyučovací hodina – účast ve výuce NJ 9.  
  • 3. vyučovací hodina – účast ve výuce AJ 6A
  • 4. vyučovací hodina – účast ve výuce AJ 9. 
  • zajišťuje Mgr. Zachová, Mgr. Karešová
     

PÁTEK 11. ŘÍJNA

OCHRANA ČLOVĚKA ZA MIMOŘÁDNÝCH SITUACÍ

  • 1. – 4. ROČNÍK – CHLUM
  • více info viz samostatný leták
  • organizačně zajišťuje Mgr. Vokroj
     
  • 5. – 9. ROČNÍK – SOUTĚŽ ZADNÍ TOPIČ
  • více info viz samostatný leták
  • organizačně zajišťuje Mgr. Voříšek

 

PONDĚLÍ 14. ŘÍJNA

ÚŘAD PRÁCE V ZŠ TGM

  • určeno zákonným zástupcům žáků 9. ročníku
  • zástupci Úřadu práce Strakonice poskytnou informace o volbě dalšího studia a povolání
  • od 14:30 hod. v 9. třídě (2. patro)
  • zajišťuje Mgr. Posavádová

     

ÚTERÝ 15. ŘÍJNA

EXKURZE PRAHA 8A, 8B – PO STOPÁCH SAMETOVÉ REVOLUCE

  • odjezd: 7:30 hod. od školy – sraz 7:15 hod. v hale školy
  • návrat: cca 17hod. ke škole
  • program: vycházka s průvodcem po místech  souvisejících se sametovou revolucí
  • cena: 300,- Kč
  • s sebou: svačinu, drobné kapesné
  • pg. doprovod: Mgr. Posavádová, PaedDr. Wachtlová
     

EXKURZE PRAHA 9., 6A  – PO STOPÁCH SAMETOVÉ REVOLUCE

  • odjezd: 7:45 hod. od školy – sraz 7:30 hod. v hale školy
  • návrat: cca 17hod. ke škole
  • program: vycházka s průvodcem po místech, souvisejících se sametovou revolucí, Národní muzeum
  • s sebou: svačinu, drobné kapesné, pohodlná obuv
  • pg. doprovod: Mgr. Voříšek, Mgr. Zachová, Ing. Mgr. Zachová
  • cena: 250,- Kč
     

O STATEČNÉM KOVÁŘI MIKEŠOVI

  • 1. – 4. ročník
  • v kinosále sokolovny od 8:30 hod.
  • cena: 40 ,- Kč
  • doprovod třídní učitelé, popř. AP
     

INFORMAČNÍ ÚTERÝ

  • 15 – 16 hod.
  • pro zákonné zástupce žáků školy – možnost konzultací o průběhu
    a výsledcích ve vzdělávání žáků

     

STŘEDA 16. ŘÍJNA

PLAVECKÝ VÝCVIK II. A + II. B

  • 7. lekce
  • odjezd 9:30 hod., návrat kolem 13:00 hod.
  • doprovod: Mgr. Vonášková, Mgr. Zelenková, AP p. Běhavá,
  • zajišťuje Plavecká škola Písek
  • s sebou: plavky, ručník, mýdlo, svačinu, drobné kapesné dle vlastní úvahy
  • po návratu oběd a ŠD
     

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

  • soutěž pro přihlášené žáky 8. – 9. ročníku
  • zajišťuje Ing. Mgr. Matějovicová

 

ČTVRTEK 17. ŘÍJNA

EXKURZE 7A + 7B – PO STOPÁCH SAMETOVÉ REVOLUCE

  • odjezd: 7:45 hod. od školy, sraz v 7:30 hod.
  • návrat: 16:00 hod. ke škole
  • Cena: 350,- Kč
  • program: komentovaná prohlídka Prahy po stopách sametové revoluce, moderovaná výstava Komunikace 89 aneb státní převrat bez internetu
  • s sebou: svačinu, pití, drobné kapesné
  • pg. doprovod: Mgr. Růžičková, Mgr. Benešová

 

PÁTEK 18. ŘÍJNA

6. A – NÁVŠTĚVA MUZEA V BLATNÉ

  • 4 – 5. vyučovací hodina
  • zdarma
  • pg. doprovod: Mgr. Kubíková

 

PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ

  • TŘÍDA 1. A
  • začátek 8:55 hod.
  • program: pasování dětí na školáky společně s patrony z 9. třídy
  • zodpovídají Mgr. Fousová, Ing. Mgr. Matějovicová
     
  • TŘÍDA 1. B
  • začátek 9:55 hod.
  • program: pasování dětí na školáky společně s patrony z 9. třídy
  • zodpovídají Mgr. Peršínová, Ing. Mgr. Matějovicová
     

ÚTERÝ 22. ŘÍJNA

BURZA STŘEDNÍCH ŠKOL

  • proběhne v KCAŽ Blatná
  • určeno žákům 7., 8. a 9. ročníku
  • rozpis: 3. – 4. vyuč. hodina 8. A + Mgr. Posavádová

    4. – 5. vyuč. hodina 8. B + Mgr. Šampalíková

    6. – 7. vyuč. hodina 9. tř. + Mgr. Zíka

    7. – 8. vyuč. hodina 7A + 7B + Mgr. Voříšek, Mgr. Bártová

  • zdarma
  • před - případně po akci výuka dle rozvrhu
     

STŘEDA 23. ŘÍJNA

PLAVECKÝ VÝCVIK II. A + II. B

  • 8. lekce
  • odjezd 9:30 hod., návrat kolem 13:00 hod.
  • doprovod: Mgr. Vonášková, Mgr. Zelenková, AP p. Běhavá
  • zajišťuje Plavecká škola Písek
  • s sebou: plavky, ručník, mýdlo, svačinu, drobné kapesné dle vlastní úvahy
  • po návratu oběd a ŠD
  • zdarma – výcvik platí škola, doprava – grant MŠMT

 

ČTVRTEK 24. ŘÍJNA

EXKURZE 6B – VÝSTAVA „TOTALITA“  PLZEŇ

  • odjezd: 8:00 hod.  - sraz v 7:45 hod. v hale školy
  • návrat: cca do 17:00 hod. ke škole
  • Cena: 350,- Kč
  • program: výstava „Totalita“ + Techmánie – planetárium  Plzeň
  • s sebou: svačinu, pití, drobné kapesné
  • pg. doprovod: Mgr. Zachová, Mgr. Komrska


 

 

  PONDĚLÍ 28. 10. 2019 – STÁTNÍ SVÁTEK

   ÚTERÝ 29. 10. – STŘEDA 30. 10. 2019

                 PODZIMNÍ PRÁZDNINY

DĚTI PŘIJDOU DO ŠKOLY VE ČTVRTEK 31. 10. 2019

 

 
 

logo školy

 

 


2. 10. 2019 Zobrazit méně

Stránka