Obsah

Stránka

Akce školy v dubnu


PLÁN ŠKOLY NA DUBEN

PÁTEK 1. DUBNA

DOSPÍVÁM ANEB ŽIVOT PLNÝ ZMĚN – 6. AB dívky

  • program v rámci primární prevence
  • proběhne 1. vyučovací hodinu
  • vybíráme 40,- Kč

 

NA STARTU MUŽNOSTI – 6. AB hoši

  • program v rámci primární prevence
  • proběhne 2. vyučovací hodinu
  • vybíráme 40,- Kč

 

ČAS PROMĚN – 7. AB dívky

  • program v rámci primární prevence
  • proběhne 3. vyučovací hodinu
  • vybíráme 40,- Kč

 

ŽENA JAKO SYMBOL ŽIVOTA – 8. + 9. AB dívky

  • program v rámci primární prevence
  • proběhne 4. vyučovací hodinu
  • vybíráme 40,- Kč

 

CESTA K MUŽNOSTI –8. + 9. AB - hoši

  • program v rámci primární prevence
  • proběhne 5. vyučovací hodinu
  • vybíráme 40,- Kč

 

STŘEDA 3. DUBNA

VELIKONOČNÍ VÝSTAVA

  • středa a čtvrtek v hale školy
  • více viz pozvánka

 

JIHOČESKÝ ZVONEK

  • odložené školní kolo
  • od 14:00 hod. v hudebně (9.A)
  • zajišťuje PaedDr. Wachtlová, p. vychovatelka Čadková

 

FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA

  • okresní kolo Strakonice
  • odjezd: 6:55 hod. - autobus B. Němcové
  • příjezd: 13:40 hod.
  • s sebou: kalkulačku, svačinu, přezůvky, drobné kapesné
  • pg. doprovod: Mgr. Zíka

 

ČTVRTEK 4. DUBNA

PYTHAGORIÁDA

  • 5. – 8. ročník
  • pro přihlášené žáky
  • zodpovídá: Mgr. Kočovský

 

PÁTEK 5. DUBNA

NÁVŠTĚVA KNIHOVNY

  • 6. B – 2.  a 3 . vyučovací hodinu
  • po návratu dle rozvrhu
  • zodpovídá: Mgr. Kubíková

 

PÁTEK 5. DUBNA A SOBOTA 6. DUBNA

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU PRO ŠKOLNÍ ROK 2019 – 2020

PÁTEK 14:00 - 17:00 hod.
SOBOTA 9:00 - 11:00 hod. 

více info zde

 

ÚTERÝ 9. DUBNA

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

  • okresní kolo Strakonice
  • odjezd v 6.58 hod. od ubytovny Tesly (sraz v 6.45 hod.)
  • proplacení jízdného na místě (SRPŠ)
  • svačinu + přezůvky + psací potřeby
  • plánovaný návrat autobusem (11.09 – 11.52, 11.50 - 12.47, 12.52 – 13.39)
  • pg. doprovod: Mgr. Benešová

 

HOKEJBAL PROTI DROGÁM

  • kategorie 6. - 9. tříd
  • sraz v hale školy v 8:00 hod. 
  • oběd bude ve škole
  • s sebou: svačina, pití, hokejka a další vybavení dle domluvy
    s Mgr. Voříškem
  • plánovaný návrat: cca do 14:30 hod.
  • pg. doprovod: Mgr. Voříšek, Mgr. Vokroj

 

SCHŮZKA RODIČŮ ZAPOJENÝCH DO MEZINÁRODNÍHO SETKÁNÍ BLATNÁ - SARGÉ LES LE MANS

  • uskuteční se v salonku kavárny "V Podzámčí"
  • začátek 18:00 hod.
  • zajišťují Mgr. Růžičková, Mgr. Vitáková

 

STŘEDA 10. DUBNA

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA – KATEGORIE D

  • okresní kolo Strakonice
  • pro žáky postupující ze školního kola
  • odjezd: 6:58 hod. od ubytovny Tesly – sraz před ubytovnou v 6:50 hod.
  • s sebou: svačinu, přezůvky, psací potřeby
  • jízdné: hradí organizátor soutěže a SRPŠ ZŠ TGM
  • návrat: dle organizace soutěže, nejpozději ve 13:40 hod.
  • pg. doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová

 

ČTVRTEK 11. DUBNA

HOKEJBAL PROTI DROGÁM

  • kategorie 1. - 5.  tříd
  • sraz v hale školy v 8:00 hod. 
  • oběd bude ve škole
  • s sebou: svačina, pití, hokejka a další vybavení dle domluvy
    s Mgr. Voříškem, Mgr. Vokrojem
  • plánovaný návrat: cca do 14:30 hod.
  • pg. doprovod: Mgr. Voříšek, Mgr. Vokroj

 

 

PÁTEK 12. DUBNA

PŘÍJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLY

  • žáci 9. ročníku, kteří byli k příjímacímu řízení pozváni střední školou, na kterou se hlásí

 

RYBÁŘSKÁ OLYMPIÁDA

  • školní kolo
  • přihlášení žáci 6. – 8. ročníku
  • proběhne 1. vyučovací hodinu ve školní jídelně
  • zodpovídá Ing. Mgr. Matějovicová

 

PONDĚLÍ 15. DUBNA

SOUBOJ ČTENÁŘŮ

  • on - line kolo
  • 3. vyučovací hodina - zúčastní se 6. A
  • zodpovídá Mgr. Růžičková

 

PŘÍJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLY

  • žáci 9. ročníku, kteří byli k příjímacímu řízení pozváni střední školou, na kterou se hlásí

 

ÚTERÝ 16. DUBNA

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA - kategorie C

  • okresní kolo Strakonice
  • pro žáky postupující ze školního kola
  • odjezd: 6:58 hod. od ubytovny Tesly – sraz před ubytovnou v 6:50 hod.
  • s sebou: svačinu, přezůvky, psací potřeby
  • jízdné: hradí organizátor soutěže a SRPŠ ZŠ TGM
  • návrat: dle organizace soutěže, nejpozději ve 13:40 hod.
  • pg. doprovod: Ing. Mgr. Ivana Matějovicová

 

 

ČTVRTEK 18. DUBNA – PONDĚLÍ 22. DUBNA

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

 

ÚTERÝ 16. DUBNA – PÁTEK 19. DUBNA

MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ – BLATNÁ + SARGÉ LES LE MANS

  • pro přihlášené děti a rodiny
  • program viz AKTUALITY

 

ÚTERÝ 16. DUBNA

PLAVECKÝ VÝCVIK 2. B + 3. B

  • 1. lekce – zajišťuje plavecká škola Písek
  • povinná součást výuky
  • 1. – 3. vyučovací hodina: výuka dle rozvrhu
  • 10:45 hod. oběd
  • odjezd: cca 11:15 hod.
  • návrat: cca 14:30 hod. ke škole
  • s sebou: plavky, ručník, mýdlo, drobné kapesné, komu není dobře v autobuse léky proti nevolnosti, igelitový sáček
  • další termíny: 23. 4.; 30. 4.; 7. 5.; 14. 5.; 21. 5.; 28. 5.; 4. 6.; 11. 6.; 18. 6.
  • pg. doprovod: Mgr. Peršínová, Mgr. Vitáková

 

ÚTERÝ 23. DUBNA

A PLASTIC OCEAN – PLASTICKÝ OCEÁN

  • promítání filmu organizace Greenpace u příležitosti Dne Země + následná beseda
  • pořádá Ekoporadna Strakonice – ing. Jan Juráš
  • uskuteční se v Komunitním centru Blatná
  • vybíráme 5,- Kč
  • 1. – 3. vyučovací hodinu: 6. A, 6. B, 8. TŘ. + třídní učitelé
  • 4. – 6. vyučovací hodinu: 7. A, 7. B, 9. A, 9. B + třídní učitelé

 

PEDAGOGICKÁ RADA ZA 3. ČTVRTLETÍ 

začátek: 14:00 hod.

 

PLAVECKÝ VÝCVIK 2.B, 3.B

  • Plavecká škola Písek
  • odjezd 11:15 hod.
  • příjezd cca 14:30 hod.
  • pg. doprovod Mgr. Vitáková, Mgr. Peršínová

 

 

STŘEDA 24. DUBNA

KONCERT ZUŠ

  • od 10:00 hod.
  • zúčastní se: 4.A,B + 5.A,B
  • po návratu dle rozvrhu
  • zdarma
  • pg. doprovod: Mgr. Vokrojová, Mgr. Třísková, Mgr. Voříšek, Mgr. Zachová + asistentky Bc. Vokurková, p. Havlenová

 

ČTVRTEK 25. DUBNA

DEN ZEMĚ – SOUTĚŽ CEV PODSKALÍ STRAKONICE

  • 4. - 9. ročník - vybraní žáci se zájmem o přírodu - 1. a 2. vyuč. hodina dle rozvrhu – poté společný odchod ze školy
  • odjezd: 10:00 hod. (vlakem)
  • návrat: do 17:30 hod. (autobusem)
  • s sebou: svačinu, pití, kapesné
  • pg. doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová

 

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

  • hodnocení prospěchu a chování za 3. čtvrtletí
  • informace třídních učitelů
  • začátek ve všech třídách od 14:30
  • třída 8. - přesun třídní schůzky na 24. 4. od 15:00 hod.
    z organizačních důvodů

 

PÁTEK 26. DUBNA

DEN ZEMĚ – akce školy na školním dvoře

  • soutěž určena žákům ze 3.- 4. třídy
  • doprovod třídní učitelé
  • zodpovídá Mgr. Matějovicová

 

 

 

 

 

 


1. 4. 2019 Zobrazit méně

Stránka