Obsah

Stránka

Akce školy na únor


PLÁN ŠKOLY NA ÚNOR

 

PÁTEK 1. ÚNORA

POLOLETNÍ PRÁZDNINY


PONDĚLÍ 4. ÚNORA – PÁTEK 8. ÚNORA

KONVERZAČNÍ KURZY AJ S RODILÝMI MLUVČÍMI

1. skupina = přihlášení žáci ze 6. A + 8. třídy

  • proběhne v budově MěÚ Blatná
  • 1. - 6. vyučovací hodina
  • po skončení (13:25 hod.) - oběd + konec výuky
  • doprovod na MěÚ a z MěÚ zajišťuje Mgr. Růžičková

2. skupina = přihlášení žáci ze 3. A + 3. B

  • bude probíhat v knihovnně školy (II. patro)
  • proběhne denně 1. - 2. vyučovací hodinu
  • po skončení dle rozvrhu

3. skupina = přihlášení žáci ze 4. A + 4. B + 5. A

  • bude probíhat denně v knihovně školy (II. patro)
  • denně 3. - 4. vyučovací hodina
  • po skončení oběd nebo pokračování dle rozvrhu kmenové třídy

4. skupina = celá třída 5. B

  • proběhne denně v knihovně školy (II. patro)
  • denně 5. - 6. vyučovací hodinu
  • po skončení oběd a odchod do ŠD nebo domů

 

- VÍCE INFO O JAZYKOVÝCH KURZECH Mgr. RŮŽIČKOVÁ

 

ÚTERÝ 12. ÚNORA

ZDRAVÉ ZOUBKY

  • program pro 1. A + 1. B
  • obsah: výukové DVD se zábavně vzdělávacím filmem zaměřeným na správnou péči o chrup
  • zajišťuje Mgr. Vonášková, Mgr. Zelenková

 

ČTVRTEK 14. ÚNORA

EXKURZE STRAKONICE 8. ROČNÍK

  • Odjezd: 8,00 od ZŠ, návrat: v 11 h
  • zdarma - autobus hradí Jihočeská hospodářská kontrola, po návratu pokračuje výuka podle rozvrhu
  • program: workshop ve  spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou ve firmách Moira a Otava ve Strakonicích
  • Doprovod: Mgr. Posavádová, I.ng. Mgr. Matějovicová

 

OLYMPIÁDA V AJ STRAKONICE

  • sraz: v 6:10 hod na zastávce ČSAD ul. B. Němcové
  • příjezd: cca 14 hod. (vlakem)
  • sebou: svačina, přezůvky, psací potřeby
  • odhlásit oběd
  • pg. doprovod: Mgr. Karešová

 

PÁTEK 15. ÚNORA

AJ SOUTĚŽ VE SPEELINGU

  • soutěž pro 4. a 5. ročník
  • proběhne během 3. vyučovací hodiny
  • zajišťuje Mgr. Karešová, Mgr. Vitáková

 

PONDĚLÍ 18. ÚNORA

DIVADLO „CESTY KOLEM SVĚTA“

  • pro 6. – 9. ročník
  • od 10:00 hod. v kinosále
  • vybíráme: 60,- Kč
  • doprovod: třídní učitelé
  • po návratu dle rozvrhu

 

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

  • školní kolo
  • od 14:00 hod. ve třídě 3. A
  • pro přihlášené žáky 2. – 5. ročníku
  • zodpovídá Mgr. Peršínová

 

ÚTERÝ 19. ÚNORA

KARNEVAL V 1A, 1B

  • 1. – 3. vyuč. hodina
  • zajišťují Mgr. Vonášková, Mgr. Zelenková

 

STŘEDA 20. ÚNORA

KONCERT ZUŠ BLATNÁ

  • od 10:00 v sále ZUŠ
  • zdarma
  • zúčastní se 4AB, 5AB
  • po návratu dle rozvrhu
  • doprovod třídní učitelé

 

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA STRAKONICE

  • okresní kolo Strakonice
  • odjezd v 6.58 hod. od ubytovny Tesly (sraz v 6.50 hod.
  • proplacení jízdného na místě (v ZŠ Dukelská a S.R.P.Š.)
  • s sebou: svačinu + přezůvky + psací potřeby + kalkulačku
  • plánovaný návrat autobusem  (11.52,12.47, 13.39 – dle ukončení soutěže)
  • odhlásit oběd
  • pg. doprovod: Mgr. Benešová

 

ČTVRTEK 21. ÚNORA – PÁTEK 22. ÚNORA

PROŽITKOVÝ KURZ ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU

  • začátek kurzu: čtvrtek 21. 2. ve 13:45 hod. sraz ve škole
  • konec kurzu: pátek 22. 2. 15:00 hod. ve škole
  • s sebou: učení na čtvrteční dopoledne, věci pro spaní ve škole, pohodlné oblečení ideálně sportovní, protože některé aktivity se budou odehrávat na školním dvoře nebo hřišti, oblečení na spaní, hygienické potřeby, spacák, karimatku
  • strava: formou švédských stolů (suroviny vlastní)
  • pg. dohled: Mgr. Růžičková, Mgr. Vitáková

 

PÁTEK 22. ÚNORA

MAŠKARNÍ V MŠ VRCHLICKÉHO

  • zúčastní se 9. A 
  • proběhne od 8:00 do 11:30 hod.
  • po příchodu oběd a odchod domů
  • pg. doprovod: Mgr. Kočovský

 

PONDĚLÍ 25. ÚNORA

BESEDA S ING. MIROSLAVEM ŠOBREM

  • zúčastní se 9. A + 9. B + přírodovědná praktika
  • téma: Ochrana Blatenska – ekologická přednáška
  • zdarma
  • 9. A + 9. B – od 12:30 hod. do 13:25 hod. + dále dle rozvrhu
    (9. B polední přestávka 5. vyučovací hodinu)
  • přírodovědná praktika: 13:35 – 15:10 hod.
  • zodpovídá + pg. dohled: Ing. Mgr. Matějovicová

 

STŘEDA 27. ÚNORA

PŘÍRODOVĚDNÁ SOUTĚŽ VEVERKA REZKA

  • okresní kolo Strakonice – CEV Podskalí
  • 3. a 4. ročník  - vybraní žáci ze školního kola se zájmem o přírodu
  • sraz 7:45 hod. na vlakovém nádraží
  • návrat: do 13: hod. autobusem
  • s sebou: svačinu, kapesné, pití
  • pg. doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová

 

 


1. 2. 2019 Zobrazit méně

Stránka