Obsah

Stránka

Plán školy na říjen


PLÁN ŠKOLY NA ŘÍJEN

PONDĚLÍ 1. ŘÍJNA

CVIČENÍ ČLOVĚKA ZA MIMOŘÁDNÝCH SITUACÍ I. + II. STUPEŇ

  • více info viz AKTUALITY

 

ÚTERÝ 2. ŘÍJNA

MARATÓN PRO MĚSTO BLATNÁ

  • akce ŽP ZŠ TGM
  • vernisáž plánovaných dobrých skutků žáků ZŠ TGM
  • zahájení v 15:30 hod. v Komunitním centru aktivního života Blatná

 

STŘEDA 3. ŘÍJNA

PODZIMNÍ ATLETIKA

  • atletická soutěž škol Blatenska pořádaná ZŠ TGM
  • týká se nominovaných žáků 6. – 9. ročníku
  • sraz žáků: 7:55 hod. na letním stadioně
  • předpokládaný konec 13, 30 hod.
  • oběd neodhlašovat – bude ve škole
  • 9B – pomoc při organizaci soutěže
  • pg. dohled Mgr. Voříšek + Mgr. Vokroj

 

PLAVECKÝ VÝCVIK 2A + 3A

  • odjezd 9:30 hod., návrat kolem 13:00 hod.
  • doprovod: Mgr. Fousová, Mgr. Burianová, as. pedagoga p. Hrdličková
  • zajišťuje Plavecká škola Písek
  • zdarma – výcvik platí škola, doprava – grant MŠMT

     

ČTVRTEK 4. ŘÍJNA

DRAVCI ZAYFERUS

  • výukový program společnosti na ochranu dravých ptáků
  • I. i II. stupeň
  • od 9:00 hod. na letním stadioně
  • cena: 80,- Kč
  • doprovod: třídní učitelé, asistenti pedagoga, školní asistenti
  • po návratu výuka dle rozvrhu

 

PONDĚLÍ 8. 10. 

FOCENÍ FIRMY FOTODIENST

  • jen pro přihlášené žáky
  • proběhne v prostorách školy

 

100PY PLZEŇ – 7A,B

  • odjezd: 7:30 hod. od školy  - sraz v 7:15 v hale školy
  • příjezd: cca 16 hod.
  • vybíráme: 50,- Kč na vstup, dopravné bude vybráno po vystavení faktury
  • program: zážitková výstava u příležitosti 100. výročí republiky
  • pg. doprovod: Mgr. Posavádová, PaedDr. Wachtlová

 

EDUKAČNÍ PROGRAM PRO 6A,B

  • program u příležitosti 100. výročí vzniku republiky na téma 1. SVĚTOVÁ VÁLKA
  • zajišťuje CKVB Blatná - Mgr. Petr Chlebec
  • 6A: 3. a 4. vyučovací hodina + Mgr. Růžičková
  • 6B: 5. a 6. vyučovací hodina + Mgr. Benešová
  • po skončení dle rozvrhu
  • akce je zdarma

 

ÚTERÝ 9. ŘÍJNA

INFORMAČNÍ ÚTERÝ OD 15 DO 16 hod.

  • možnost zákonných zástupců informovat se o výsledcích dětí

 

TŘÍDNÍ SCHŮZKY 1. A + 1. B

  • od 15 hod. ve třídě 1. A a 1. B

  • zajišťují Mgr. Vonášková, Mgr. Zelenková

 

STŘEDA 10. ŘÍJNA

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

  • soutěž pro 8. a 9. ročníky - proběhne v hodinách Př, Ch
  • zajišťuje Ing. Mgr. Matějovicová

 

PLAVECKÝ VÝCVIK 2A + 3A

  • odjezd 9:30 hod., návrat kolem 13:00 hod.
  • doprovod: Mgr. Fousová, Mgr. Burianová, as. pedagoga p. Hrdličková
  • zajišťuje Plavecká škola Písek
  • zdarma – výcvik platí škola, doprava – grant MŠMT

 

ČTVRTEK 11. ŘÍJNA

DEN MODERNÍ TECHNIKY V SOU BLATNÁ

  • zúčastní se 8. tř.
  • doprovod Mgr. Voříšek, Mgr. Burianová
  • 3. a 4.vyučovací hodina
  • po návratu dle rozvrhu

 

PONDĚLÍ 15. ŘÍJNA

EXKURZE PRAHA 9. A,B + ČÁST 8. TŘ.

  • akce v rámci oslav 100. výročí republiky
  • odjezd: 7: 45 hod. od školy – sraz v 7:30 v hale školy
  • předpokládaný návrat: cca 17 hod. ke škole
  • program: Pražský hrad – Doteky státnosti, Královská cesta, Palladium
  • doprovod Mgr. Kubíková, Mgr. Kočovský
  • vybíráme: 200,- Kč (vstupné 5,- Kč + doprava dle faktury)
  • s sebou: pohodlná obuv, svačina, kapesné dle vlastního uvážení

     

STŘEDA 17. ŘÍJNA

KONCERT ZUŠ BLATNÁ

  • začátek 10:00 hod.
  • zdarma
  • zúčastní se: 4AB + 5AB
  • doprovod: Mgr. Vokrojová, Bc. Vokurková, Mgr. Voříšek, Mgr. Zachová
  • po návratu dle rozvrhu

 

PLAVECKÝ VÝCVIK 2A + 3A

  • odjezd 9:30 hod., návrat kolem 13:00 hod.
  • doprovod: Mgr. Fousová, Mgr. Burianová, as. pedagoga p. Hrdličková
  • zajišťuje Plavecká škola Písek
  • zdarma – výcvik platí škola, doprava – grant MŠMT

 

ČTVRTEK 18. ŘÍJNA

PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ

  • akce v rámci patronátu 1. a 9. ročníku
  • proběhne v hale školy
  • 1. A + 9. A – od 9:00 hod.
  • 1. B + 9. B – od 10:00 hod.

 

PONDĚLÍ 22. ŘÍJNA

EXKURZE LIPNO NAD VLTAVOU 8. TŘ. + 9A

  • exkurze za odměnu v soutěži Vědeckou krajinou
  • zdarma ( jízdné a vstupné je finančně podporováno MěÚ Blatná – odbor životního prostředí ) 
  • odjezd: 7:30 hod. od školy, sraz v 7:15 v hale školy
  • program - vodní elektrárna Lipno nad Vltavou, Stezka korunami stromů
  • s sebou: svačinu, pití, kapesné
  • návrat: do 18:00 hod. ke škole
  • pedagogický doprovod: Mgr. Kočovský , Ing. Mgr. Matějovicová

     

ÚTERÝ 23. ŘÍJNA

SÁZENÍ STROMU SVOBODY

  • vysazení stromu v rámci oslav 100. výročí vzniku republiky
  • akce patronátu 1. a 9. ročníku a žákovského parlamentu
  • proběhne u workoutového hřiště za účasti představitelů Města Blatná od 9:00 hod.

 

STŘEDA 24. ŘÍJNA

PLAVECKÝ VÝCVIK 2A + 3A

  • odjezd 9:30 hod., návrat kolem 13:00 hod.
  • doprovod: Mgr. Fousová, Mgr. Burianová, as. pedagoga p. Hrdličková
  • zajišťuje Plavecká škola Písek
  • zdarma – výcvik platí škola, doprava – grant MŠMT

 

ČTVRTEK 25. ŘÍJNA

  • ŘEDITELSKÉ VOLNO – ŠKOLENÍ PEDAGOGICKÉHO SBORU

     

    PONDĚLÍ 29. – ÚTERÝ 30. ŘÍJNA 
    PODZIMNÍ PRÁZDNINY


2. 10. 2018 Zobrazit méně

Stránka