Obsah

Stránka

Akce školy v dubnu


středa 4. 4.

 

  • EXKURZE PRAHA 8.A, 7. tř
  • odjezd. 8:00 hod. – sraz v hale školy
  • příjezd: cca 18:00 hod.
  • program: Náprstkovo muzeum, Muzeum voskových figurín
  • záloha: 400,- Kč
  • s sebou: svačinu, pití, kapesné dle vlastního uvážení
  • pg. doprovod Mgr. Ondřej Kočovský, PaedDr. Eva Wachtlová, Ing. Mgr. Ivana Matějovicová

 

  • OKRESNÍ KOLO FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDY STRAKONICE
  • postupující žáci ze školního kola
  • zodpovídá Mgr. Zíka

 čtvrtek  5. 4.

  • PYTHAGORIÁDA
  • matematická soutěž pro 5. – 8. ročník – školní kolo
  • týká se přihlášených žáků
  • proběhne 5. vyuč. hod. v učebně chemie
  • zodpovídá Mgr. Kočovský

PÁTEK 6. 4. + SOBOTA 7. 4.

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/19

 

pátek 6. 4.    14:00 – 17:00 hod.

sobota 7. 4.  9:00 – 11:00 hod.

úterý 10. 4. 

  • PLAVECKÝ VÝCVIK 3. ROČNÍK
  • 10 lekcí od 10. 4. do 26. 6. vždy v úterý = 10. 4.; 17. 4.; 24. 4.; 15. 5.; 22. 5.; 5. 6.; 12. 6.; 19. 6.;  26. 6.
  • 1. – 3. hod. výuka, potom oběd a odjezd 11:15 hod.
  • plavání od 12 hod. do 13:30 hod.
  • návrat cca ve 14:30 hod.
  • s sebou: plavky, ručník, sprchový gel popř. šampon, drobné kapesné
  • jízdné hrazeno z dotačního programu MŠMT, pokud nepokryje celý náklad, bude zbývající částka rozpočítána mezi účastníky plaveckého výcviku
  • upozorňujeme, že od září 2017 je plavání povinnou součástí školní výuky
  • pg. doprovod: Mgr. Zelenková, Mgr. Třísková,
    Bc. Vokurková, DiS.

 

  • INFORMAČNÍ SCHŮZKA -
    BELGIE – ANGLIE 2018
  • schůzka pro rodiče přihlášených dětí
  • od 15:00 hod. v učebně fyziky
  • zodpovídá Mgr. Houzarová

středa 11. 4.

  • PREVENTIVNÍ PROGRAM – BESEDA S POLICIÍ ČR
  • 5. A – 1. a 2. vyučovací hodinu
  • 5. B – 3. a 4. vyučovací hodinu
  • akce je zdarma

čtvrtek 12. 4.

  • PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA SŠ
  • 1. termín 1. kola
  • žáci 9. ročníku

 

  • BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA STRAKONICE
  • okresní kolo DDM Strakonice
  • pro žáky postupující ze školního kola
  • odjezd: 6:58 hod. od ubytovny Tesly – sraz před ubytovnou v 6:50 hod.
  • s sebou: svačinu, přezůvky, psací potřeby, kalkulačku
  • jízdné: hradí organizátor soutěže a SRPŠ ZŠ TGM
  • návrat: dle organizace soutěže, nejpozději ve 13:40 hod.
  • pg. doprovod: Ing. Mgr. Ivana Matějovicová

 

  • PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA SŠ
  • pro žáky 9. ročníku
  • 1. termín 1. kola

 

  • HOKEJBAL PROTI DROGÁM
  • oblastní kolo
  • kategorie 1. – 3. ročník a 4. – 5. ročník
  • pro přihlášené žáky
  • zodpovídá Mgr. Voříšek

pátek 13. 4.

  • BURZA KNIH
  • od 13:00 hod. do 13:45 hod. v hale
  • sraz prodejců ve 12:45 hod. v hale
  • zodpovídá Mgr. Růžičková
  • RYBÁŘSKÁ OLYMPIÁDA
  • školní kolo
  • přihlášení žáci 6. – 8. ročníku
  • proběhne 3. vyučovací hodinu
  • zodpovídá Ing. Mgr. Matějovicová

 

 

pondělí 16. 4.

-

pátek 20. 4.

 

  • ANGLICKÉ JAZYKOVÉ KURZY
  • pro přihlášené žáky
  • zodpovídá Mgr. Růžičková
  • žáci rozděleni do 4 skupin – časový harmonogram najdete na samostatném letáčku – na webu viz aktualit

pondělí 16. 4.

  • PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA SŠ
  • pro žáky 9. ročníku
  • 2. termín 1. kola

úterý 17. 4.

  • PLAVÁNÍ 3. A,B

 

  • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA STRAKONICE
  • okresní kolo
  • ZŠ Dukelská, Strakonice
  • sraz v 6:55 na zastávce Blatná, Boženy Němcové  - odjezd autobusem v 7:06 do Strakonic
  • návrat kolem 12:00.
  • doprovod: Mgr. Ondřej Kočovský
  • s sebou: přezůvky, psací a rýsovací potřeby, matematické tabulky, svačinu, peníze na autobus

středa 18. 4.

  • PEDAGOGICKÁ RADA ZA
    3. ČTVRTLETÍ –
    od 14:00 hod.

     DEN ZEMĚ – SOUTĚŽ STRAKONICE

  • 4. - 9. ročník - vybraní žáci se zájmem o přírodu - dopoledne se děti učí dle rozvrhu odchod s Mgr. Matějovicovou - oběd ve škole bude
  • odjezd: 12:00 hod. ( vlakem )
  • návrat: do 17:30 hod. ( autobusem )
  • sebou: svačinu, pití, kapesné
  • pedagogický doprovod: Ing. Mgr. Matějovicová

čtvrtek 19. 4.

  • TŘÍDNÍ SCHŮZKY ZA
    3. ČTVRTLETÍ – ZAČÁTKY VIZ ŽÁKOVSKÉ KNÍŽKY

 

  • MALÁ KOPANÁ
  • okresní kolo fotbalové soutěže
  • zodpovídá + doprovod: Mgr. Voříšek
  • odjezd: 7:05 – sraz v 6:50 zastávka B. Němcové
  • příjezd: do 13:30 hod.

sobota 21. 4.

-

pátek 27. 4.

  • ZAHRANIČNÍ ZÁJEZD
    BELGIE – ANGLIE
  • pro přihlášené žáky 8. – 9. ročníku
  • zodpovídá: Mgr. Houzarová, Mgr. Kočovský

pondělí 23. 4.

  • BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA
        STRAKONICE
  • okresní kolo DDM Strakonice pro žáky postupující ze školního kola
  • odjezd: 6:58 hod. od ubytovny Tesly – sraz před ubytovnou v 6:50 hod.
  • s sebou: svačinu, přezůvky, psací potřeby, kalkulačku
  • jízdné: hradí organizátor soutěže a SRPŠ ZŠ TGM
  • návrat: dle organizace soutěže, nejpozději ve 13:40 hod.
  • pg. doprovod: Ing. Mgr. Ivana Matějovicová

úterý 24. 4.

  • PLAVÁNÍ 3. A,B

 

  • DEN ZEMĚ
  • projekt školy společně s odborem životního prostředí MěÚ Blatná
  • zúčastní se 1. – 9. ročník
  • akce proběhne v Husových sadech
  • 1. stupeň dopoledne
  • 2. stupeň odpoledne – v době odpol. vyuč.
  • pg. doprovod – TU jednotlivých tříd

středa 25. 4.

  • DOPRAVNÍ SOUTĚŽ STRAKONICE
  • okresní kolo DDM Strakonice
  • odjezd: 6:58 hod. od ubytovny Tesly – sraz před ubytovnou v 6:50 hod.
  • s sebou: svačinu, sportovní obuv a oděv,  pláštěnku, psací potřeby, helmu na kolo, průkazku zdravotní pojišťovny
  • jízdné: hradí organizátor soutěže a SRPŠ ZŠ TGM
  • návrat: dle organizace soutěže, nejpozději ve 13:40 hod.
  • pg. doprovod: Ing. Mgr. Ivana Matějovicová

 

čtvrtek 26. 4.

  • JIHOČESKÝ ZVONEK
  • okresní kolo
  • postupující žáci ze školního kola
  • odjezd: 7:05 autobusem – sraz v 6:50 zastávka B. Němcové
  • příjezd: cca 13:30 hod.
  • zodpovídá PaedDr. Wachtlová, p. Čadková

3. 4. 2018 Zobrazit méně

Stránka