Vážení rodiče,

v  1. pololetí školního roku 2020/2021 budou děti z 2. A a 2. B v rámci tělesné výchovy navštěvovat plavecký výcvik.

Výuka plavání (10 lekcí) začne ve středu 2. 9. v Plavecké škole Písek. Uskuteční se každou středu v dopoledních hodinách od 10.15h do 11.45h po dobu 10 týdnů. Doprava bude hrazena z dotačního programu MŠMT. Pokud by dotace nepokryla celkovou sumu, bude zbývající částka rozpočítána mezi účastníky plaveckého výcviku. Náklady na plavecký výcvik hradí škola.

Vzhledem k zařazení výuky plavání do školního vzdělávacího programu, je pro žáky výuka povinná.

Pokud se Vaše dítě ze zdravotních důvodů nemůže výuky zúčastnit, je nutné dodat lékařské potvrzení do 1. 9. 2020.

Termíny: září – 2., 9., 16., 23., 30.; říjen – 7., 14., 21.; listopad – 4., 11.

Odjezd od školy:  9.15 – 9.30 hodin

Návrat do školy: kolem 13.00 hodin

Poté půjdou děti na oběd a do ŠD. Děti si ze ŠD vyzvedávejte nejdříve ve 13.30 hodin.

UPOZORNĚNÍ!

Od 2. 9. do 11. 11. bude středeční výuka končit cca ve 13.30. Počítejte prosím s tímto časem při zařizování odpoledních aktivit v ZUŠ nebo dalších kroužcích Vašeho dítěte (na začátku, popř. v průběhu školního roku).

S sebou:

• tašku s učením na 1. hodinu ČJ a 2. hodinu MA, penál, DÚ, čip na oběd
  • batůžek na plavání: ručník, plavky (chlapci - ne kraťasy, dívky – nejlépe jednodílné), sprchový gel, hřeben, děvčata gumičku do vlasů, popř. koupací čepici, igelitová taška na mokré věci, svačina, pití, papírové kapesníky, vlhčené ubrousky, prášek a sáček pro případ nevolnost

pedagogický doprovod:

Mgr. Pavla Fousová – tř. uč. 2. A , Mgr. Lenka Peršínová – tř. uč. 2. B