Seberozvojová skupina v rámci školního poradenského pracoviště

nabídka pro žáky II. stupně

ZŠ T. G. MASARYKA NABÍZÍ NOVĚ V RÁMCI ŠPP PRO ŽÁKY SEBEROZVOJOVOU SKUPINU

Na našich setkáních se budeme věnovat schopnosti poznávat a rozumět emocím, budeme rozvíjet schopnost být všímaví k přítomnému okamžiku a k sobě samému. Cílem je i připravovat se na zvládání náročných emočních situací, které se obvykle nikomu z nás nevyhýbají a poznat techniky, které nám pomohou k relaxaci.

Program je určen pro žáky druhého stupně.
Přihlásit mohou žáky rodiče, pokud se žák/žákyně přihlásí sám/a – budou rodiče kontaktováni.
Před zahájením lekcí proběhne schůzka s rodiči 2. 10. 2023 v 15:30 hod. ve třídě 9.B.

Setkání budou probíhat pravidelně v pondělí od 9.10. ve třídě 9. B, začátek v 15:30 hodin. Jedno setkání bude trvat hodinu a dohromady absolvujeme 10 hodin společné práce. Účast ve skupině je zdarma.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat: jitka.hajnova@zstgmblatna.cz                                                                                    telefon: 773 799 901

Datum vložení: 12. 9. 2023 16:00
Autor: Mgr Dana Houzarová