Obědy pro jihočeské děti

DOTACE JČ KRAJE

19. 9. 2023

Dotační program „Obědy pro jihočeské děti“

Naše škola je přihlášena v programu "Obědy pro jihočeské děti" administrované Jihočeským krajem. Cílem projektu je zajištění bezplatného školního stravování dětí v mateřských školách a žáků a studentů v základních a středních školách v Jihočeském kraji, jejichž rodina se ocitla v nepříznivé finanční situaci v období od 1. 9. 2023 do 31. 8. 2025.

Příspěvek na školní stravování mohou získat pouze rodiny, které pobírají alespoň jednu z uvedených dávek:

• doplatek na bydlení, příspěvek na živobytí, odměnu pěstouna, příspěvek při pěstounské péči, příspěvek na úhradu potřeb dítěte

Žádost o příspěvek na školní stravování se podává elektronicky po vyplnění a odeslání formuláře na stránkách https://obedy.kraj-jihocesky.cz/form/zadost-o-podporu

Všechny informace naleznete zde.

Elektronická žádost o příspěvek na školní stravování nám bude po odeslání automaticky doručena. Podmínkou pro čerpání příspěvku na školní stravování je přihlášení žáka ke stravování.

Ověření nároku na příspěvek na školní stravování žáka bude provedeno automaticky Úřadem práce.

DOTACE JČ KRAJE

Datum vložení: 19. 9. 2023 11:20